اقتصادی

گشایش نخستین مدرسه عالی مهارتی حقوق در دانشگاه آزاد واحد یادگار امام(ره)

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهریور، مراسم افتتاحیه اولین مدرسه عالی مهارت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) با حضور محمد نریمانی راد رئیس این واحد دانشگاهی، سیدحاتم مهدوی نور رئیس امور توسعه آموزش های فنی و حرفه ای مهارت و کاربنیان. دانشگاه آزاد اسلامی، حسین اسدزاده، رئیس سازمان بسیج حقوق دانان استان تهران، علی رفیعی رئیس کمیسیون آموزش مرکز وکلای قوه قضائیه استان تهران، داود قشقایی، معاون حقوقی سپاه استان تهران و جمعی از مسئولان، دانشجویان و استادان در دانشکده مهارت و کارآفرینی جنت‌آباد برگزار شد.

درشیه برگزاری دوره های مهارتی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان

محمد نری راد در این مراسم اظهار داشت: هدف از برگزاری دوره‌های مهارتی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در کنار دریافت مدرک تحصیلی به‌منظور کسب مهارت‌های لازم با نیازهای جامعه است. در مدرسه عالی مهارتی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) توسط استادان گروه علوم انسانی، فقه و حقوق و الهیات دوره‌های ضمن خدمت کوتاه‌مدت برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حقوق و دوره‌های کارآموزی خود را در مدرسه اسپری می‌کند و به‌زودی می‌پردازد. برای تمام مهارت های اساسی معلم، من یک راهنمای مهارت عالی دارم.

وی با تبیین مدرسه مدرسه عالی مهارتی حقوق عنوان کرد: برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی برای کارآموزان و همچنین مهارت افزایی وکلای دادگستری از برنامه‌های اصلی این مدرسه عالی است. این مدرسه عالی آمادگی خود را برای ارائه دوره‌های مهارتی و کارگاه‌های مختلف کارآفرینی در رشته و سرد مشاغل مختلف حقوقی ازجمله وکالت قضاوت و اعلام می‌دارد.

علی ایزدی رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی جنت‌آباد نیز گفت: آنچه دانشجو در دانشگاه می‌آموزد با شرایط بازار کار و نیاز جامعه فاصله دارد و هدف آن در مدرسه آموزش‌های مهارتی به‌صورت کاربردی برای دانشجویان رشته حقوق است.

گشایش اولین مدرسه عالی مهارتی حقوق در دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره)

هدف از برگزاری این مراسم چیست؟هدف از برگزاری مراسم چیست؟هدف از برگزاری مراسم چیست؟

انتهای پیام / ۴۱۲۱ /

دکمه بازگشت به بالا