گردوخاک تا جمعه مهمان البرز است

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.borna.news ” در مورد مقاله ” گردوخاک تا جمعه مهمان البرز است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

گردوخاک تا جمعه مهمان البرز است

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان البرز گفت: طبق این هشدار از امروز بعدازظهر چهارشنبه ۸ شهریور ماه تا روز صبح جمعه ۱۰ شهریورماه با وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک کاهش کیفیت هوا روبه‌رو خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز از استان البرز، مهدی مهرور بعدازظهر چهارشنبه اظهار کرد: طبق پیش بینی های صورت گرفته این کاهش کیفیت هوا در منطقه البرز مرکزی پدیدار خواهد شد.  

 وی ادامه داد: به موجب آن در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق و بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا پیش بینی می شود.

مهرور نسبت به مخاطره احتمال خسارت به تجهیزات شهری از جمله، سازه های موقت و سست، تابلوهای تبلیغاتی و شکسته شدن درختان به دلیل وزش باد شدید و لحظه ای، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا، اختلال در تردد ریزش و رانش سنگ در ارتفاعات و جاده های کوهستانی هشدار داد. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه طبق گزارش هواشناسی وزش باد شدید نیز در استان پیش‌بینی شده است در خصوص سازه‌های موقت نیز هشدار داد و متذکر شد: اطمینان از استحکام سازه های موقت و سست و رعایت نکات ایمنی در فعالیت های عمرانی ضرورت دارد. 

مهرور گفت: ضروری است افراد آسیب پذیر شامل سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی از حضور بلند مدت در فضای باز و سطح شهر خودداری نمایند.

وی متذکر شد: شهروندان همچنین در توقف و اسکان در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل های فصلی و دامنه کوه ها احتیاط نمایند

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا