کوتاهی در برابر اغتشاشگران خطر ورود داعش را فراهم می‌کنند

سردار شکارچی:

معاون ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: در برابر کسانی که اغتشاش می‌کنند، اگر کوتاه بیاییم خطر ورود امثال داعش به کشور را فراهم می‌کنند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، سردار شکارچی معاون و سخنگوی ستادکل نیرو‌های مسلح در مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهید سلیمانی که در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، گفت: نسبت به آدم معترض ما بحث «أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ» نداریم «رُحَمَاء بَیْنَهُمْ» داریم. «أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ» شامل اغتشاشگر و کسی که برای ورود داعش و منافقین به ایران و تجزیه ایران بسترسازی می‌کند، می‌شود.

معاون ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: اگر حاج قاسم نبود داعش ایران و سایر کشور‌های اسلامی را ویران می‌کرد. در برابر کسانی که اغتشاش می‌کنند، اگر کوتاه بیاییم خطر ورود امثال داعش به کشور را فراهم می‌کنند.  

وی افزود: نظام اسلامی حتی به اغتشاشگران هم فرصت داده که به راه بیایند و توبه کنند. برخلاف آنچه در فضای مجازی و ماهواره‌ها نمایش داده می‌شود، دشمنان ما خیلی ذلیل هستند.

سردار شکارچی ادامه داد: دشمن را در عرصه اخیر هم شکست خواهیم داد، چون ما دو تابلو جلوی خودمان داریم که شامل پیروزی یا شهادت است.

 سخنگوی ستادکل نیرو‌های مسلح، گفت: محاسبات دشمن، محاسبات غلطی است و این محاسبات برای کف میدان کارساز نیست برای همان فضای مجازی و رسانه‌ها خوب است.

انتهای پیام/

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا