کمک به پژوهشگران با تسهیل آیین‌نامه‌ها و حذف بخشنامه‌های دست‌وپاگیر

فاطمه جلالوند در گفت وگو با گروه استانی خبرگزاری آنا ، روند افتتاحیه ، فعالیت ها و برنامه های باشگاه پژوهشگران جوان را شرح می دهد. نخبه واحد ملارد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ملارد در سال 1993 مجوز فعالیت دریافت کرد و مسئولیت مدیریت آن در سال 2015 به او واگذار شد و این مسئولیت و همکاری همچنان ادامه دارد.


بیشتر بخوانید:

تقویت انگیزه های مالی برای محققان جوان و نخبه

انتشار 300 ISI و مقاله های تحقیقی توسط محققان جوان

اشتغال دانشجویان در تعامل با صنایع

با بهبود برنامه های مهارت آموزی ، دانش آموزان را در بازار کار مشارکت دهید


وی در پاسخ به این پرسش که فعالیت های برجسته و موفقیت های چشمگیر باشگاه پژوهشگران جوان ملارد در گذشته و حال چه بوده است؟ وی گفت: ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان و روحیه اقدام جمعی و همکاری علمی از جمله آثار برگزاری مسابقات علمی در باشگاه محققان بود.

سفرهای علمی به مراکز و م institutionsسسات مختلف

شعبه ملارد ، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبه دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بازدیدهای علمی از مراکز و م institutionsسسات مختلف از دیگر فعالیتهایی است که علاوه بر افزایش دانش علمی ، هماهنگی و وحدت بین دانشجویان را افزایش می دهد. برگزاری سمینارهای اینترنتی ، که به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد مورد نیاز دانشجویان است ، از دیگر برنامه هایی است که مورد توجه دانشجویان قرار می گیرد.

جلالوند ، مهمترین فعالیتهای باشگاه در حال حاضر چیست و چه سیاستهایی را اجرا کرده اید؟ وی گفت: یکی دیگر از اهداف باشگاه فعال سازی انجمن های علمی دانشجویی و ایجاد تیم برای شرکت در مسابقات مختلف از جمله مسابقات خاص است. ملاقات با ایده ها و پروژه های تحقیقاتی از دیگر برنامه های پیش رو خواهد بود.

لازم است تنظیمات را ساده کرده و دستورالعمل های دشوار را حذف کنید

وی پیشنهادات و آرزوها را برای کارکنان برای بهبود و تقویت باشگاه ها به منظور ادامه فعالیت های خود بهتر از قبل توضیح داد: ساده سازی قوانین و حذف دستورالعمل های دشوار می تواند به اجرای بهتر برنامه ها کمک کند.

ما 5 انجمن علمی دانشجویی فعال داریم ، از جمله انجمن علمی حقوق ، مهندسی عمران ، روانشناسی ، زیست شناسی و حسابداری.به گفته رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ، گروه ملارد ، مسابقات صورتحساب نویسی و …. برگزاری مسابقات علمی ، برگزاری وبینارهای مختلف و انتشار کتاب توسط اعضای باشگاه از جمله برنامه های این باشگاه است.

وی در پاسخ به این س whetherال که آیا جلالوند موفقیت و محصول قابل توجه باشگاه شما است؟ و آیا برنامه و دستور کار جدیدی دارید که منجر به تولید محصول شود؟ یادآور شد: با توجه به اینکه محافل علمی در مجموعه باشگاه ها قرار دارند ، اکثر برنامه ها به صورت پیوسته تری در قالب انجمن های علمی اجرا می شود.

وی افزود: اجرای برنامه ها در قالب انجمن های علمی ، کار خوبی خواهد بود ؛ با ورود دانشجویان به نیروی کار ، مشاوران انجمن های دانشجویی که اعضای هیئت علمی هستند نیز وارد این حوزه می شوند و برنامه هایی از بخشهای مختلف آموزشی ، قوی ، تخصصی و نیازهای دانشجویی در سطوح مختلف اجرا می شود.


بیشتر بخوانید:

مشکلات حل پایان نامه های دانشجویی در صنعت

اجرای 10 برنامه علمی برای محققان جوان

17 راهبرد برای تکامل و توسعه انجمن های علمی

مشارکت دانش آموزان در بازار کار با بهبود برنامه های مهارت 3 حلقه علمی دانشجویی فعال شده است


کارتریج باشگاه پژوهشگران جوان واحد ملارد ، نخبه ای در دانشگاه آزاد اسلامی ، درباره آخرین سیاست ها و برنامه های باشگاه گفت: “ما در حال حاضر پنج اتحادیه دانشجویی فعال از جمله انجمن حقوق و مدنی و حسابداری داریم.” با توجه به نوآوری های جامعه علمی و شرایط کرونا ، توانایی دانش آموزان برای شرکت در جلسات حضوری محدود است.

وی ادامه داد: ما جلسات آنلاین با محافل علمی برگزار می کنیم و برنامه ها و پیشنهادات را دریافت می کنیم و با برنامه ریزی و همکاری با محافل علمی سعی می کنیم تا آنجا که می توانیم نیازها و نیازهای علمی دانشجویان را برآورده کنیم.

انتهای پیام / 4103/4062 /

دکمه بازگشت به بالا