کلنگ ۸۶۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن زده شده است

وزیر راه و شهرسازی از تمین زمین برای ۱.

به گزارش بیگ نیوز، امروز نشست تکلیف واحدهای قابل افتتاح تعاونی های مسکن آنلاین با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون – برگزار شد. هیچ محدودیتی برای تعداد مسلمانانی که در جهان یافت می شوند وجود ندارد. هر سه نوع تجهیزات بر اساس آخرین تکنولوژی و تجهیزات ساخته شده اند.

رستم قاسمی با بیان اینکه در نهضت ملی مسکن امروز بیش از یک میلیون واحد زمین آماده بارگذاری است، عنوان کرد: این رقم به زودی به دو میلیون و 400 واحدی که پیش از این داده بودیم، خواهد رسید.

قاسمی افزود: همچنین تعیین تکلیف سقف چهار میلیون مسکنی که قرار است طی چهار سال ساخته شود را در دستور کار قرار دهد و عملیات عملیاتی را انجام دهد.

وزیر راه و شهرسازی از آغاز عمریات اجرای هزار مسکن خود در گفت و گو: مهمترین بخش این راهنما قسمت اول و آخرین قسمت اول است.

مسئله قاسمی را یکی از موضوعات جدی و اساسی مردم خواند و گفت: دولت سیزدهم تصمیم دارد مشکل را در کشور حل کند و معتقدم با هماهنگی و همدلی که در حوزه دولت وجود دارد، این امر محقق شد و این کار را تا گایان خواهد کرد. ایالت و راهنما و رهبر جمهوری اجرا.

وی روند آغاز عملیات اجرایی ساخت مسکن در کشور را می توان قبول برشمرد و عنوان کرد: حتماً از وزارتخانه های مختلف از وزارت تعاون، کار و اطمینان اجتماعی بهره گیری از تصمیم گرفت و امیدواریم عملیات اجرایی توافق ساخت 400 هزار واحدی که توافقنامه آن را امضاء کندهایم نیز آغاز شود. شود و گامی در جهت کمک به تکمیل طرح نهضت ملی مسکن باشد.

ساخت ۸۴۰ هزار مسکن توسط تعاونی‌ها

همچنین حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از زمان آغاز کار دولت سیزدهم تمرکز ما بر روی تعاونی بوده است و در همین راستا 60 تعاونی بزرگ مشکل را شناسایی و مسئله آنها را حل کرده است.

وی افزود: ه ز ز ک م م م م ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰ ۹۵۰۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در بخش تعاونی از نمره 20، 19 گرفتیم، گفت: مدیران کل ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در استانها مستقر می کند که در استان ها دارای سهام تعاونی ها را بررسی می کنند.

وی ادامه داد: هزار واحد مسکن توسط تعاونی‌ها ساخته شده است که ۳۸ هزار و ۹۰۰ واحد مشکل دارد امروز روز شهادت نعمت های خداوند در قلب خداوند است.

بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه چیست؟ پول در آوردن؟

نهضت ملی مسکن در یک نگاه

بنابراین گزارش، قانون جهش تولید و تامین مسکن (نهضت ملی مسکن) تصویب مردادماه ۱۴۰۰ یکی از برنامه های کلان دولت سیزدهم می شود. دولت با تلفیق دو طرح “نهضت ملی مسکن” و “اقدام ملی مسین” بانک‌ها موظف شده‌اند سالیانه ۳۶۰ هزار تومان به طرح جهش تولید و تامین مسکن اختصاص داده می‌شوند.

آخرین آماری که محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد تا روز اسفندماه 1400 14 534 هزار واحد در قالب طرح ملی و تعداد هزار واحد در قالب نهضت ملی مسکن 330, 864 مجموعا هزار واحد یا تکمیل شده یا آماده عملیات اجرایی است. گفته می‌شود در حدود 40 هزار واحد طرح افتتاح شده است. نه برای مردم، نه برای زمین، نه برای زمین و نه برای زمین، هیچ تضمینی برای آرامش و رفاه وجود ندارد. دو دسته اند که مسلمان نیستند و قدم های ملت میلیونی است و هزاران نفر همدیگر را نمی شناسند.

وام این واحدها در تهران 450 میلیون تومان، سایر کلانشهرها 400 میلیون، مراکز استانها 350 میلیون، سایر مناطق شهری 300 250 میلیون تومان با نرخ سود میلیون و روستاها 18 درصد تعیین شده است. طبق خخرینهای واحدهای قیمت هر متر مربع نهضت ملی مسکن 4.7 میلیون تومان خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا