کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی با ۶۰ شاکی در ساری دستگیر شد

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” کلاهبردار ۲۰۰ میلیاردی با ۶۰ شاکی در ساری دستگیر شد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بیگ نیوز/مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری متهمی که در زمینه فروش ملکی به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال از ۶۰ شاکی در شهرستان ساری کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار ” حسن مفخمی شهرستانی” در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی مال باخته به پایگاه آگاهی شهرستان ساری مبنی بر اینکه فردی با فروش ملک و زمین مبلغ قابل توجهی از آنان کلاهبرداری کرد، موضوع پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پایگاه آگاهی ساری در تحقیقات پلیسی دریافتند فرد کلاهبردار در  خرید و فروش فعالیت غیرقانونی داشته و یک ملک را به چندین نفر فروخته و مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از مال باختگان دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: ماموران ضمن شناسایی متهم فراری با هماهنگی قضائی و با در دست داشتن چندین حکم جلب سیار از اجرای احکام شعبات مختلف ساری، وی را در مخفیگاهش در شهرستان ساری دستگیر کردند.

سردار مفخمی با بیان اینکه متهم به بزه انتسابی خود اعتراف و برای رسیدگی قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد، خاطرنشان کرد: هرگونه اقدامی که آرامش شهروندان را مختل کند با برخورد جدی پلیس روبه رو خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا