کلاهبرداری میلیاردی با وعده فروش وام ازدواج

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” کلاهبرداری میلیاردی با وعده فروش وام ازدواج ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

فضای مجازی |قرض الحسنه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بیگ نیوز کرمانشاه، سردار “مهدی حاجیان” اظهار داشت: پس از مراجعه چند تن از شهروندان به پلیس فتا هرسین مبنی بر اینکه فرد ناشناسی از آن ها در فضای مجازی به بهانه فروش وام قرض الحسنه ازدواج کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد فرد کلاهبردار با آگهی فروش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال وام ازدواج در فضای مجازی، موفق به جلب اعتماد تعدادی از شهروندان هرسینی شده و به بهانه امور بانکی و اداری طی چند مرحله و در مجموع ۲۰ میلیارد ریال از افراد شاکی دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با جمع بندی اطلاعات، ماموران پلیس شهرستان طی چند روز کار اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه فرد کلاهبردار شده و در عملیاتی وی را دستگیر کردند.

سردار حاجیان با بیان اینکه تاکنون ۱۰ نفر از متهم شکایت کرده اند، گفت: در بازرسی های انجام گرفته از مخفیگاه وی نیز ۶ عدد شناسنامه، ۳ سند ازدواج بدون امضا، یک کارت بانکی و یک دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی کلاهبردار دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

46

دکمه بازگشت به بالا