کشف ۳ خودروی ۲۰۰ میلیاردی قاچاق از انباری در خیابان شوش

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” کشف ۳ خودروی ۲۰۰ میلیاردی قاچاق از انباری در خیابان شوش ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

ارز |پلیس

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف سه دستگاه خودروی سواری قاچاق از یک انبار بازرگانی در محدوده خیابان شوش خبر داد.

به گزارش بیگ نیوز، سرهنگ هدایت بهرامی در این‌باره گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر نگهداری خودروهای قاچاق در یکی از انبارهای کالا در محدوده خیابان شوش تهران، رسیدگی به موضوع موضوع در دستورکار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی محل مورد نظر  متوجه شدند که این محل یکی از انبارهای کالا و بازرگانی بوده و  خودروهای قاچاق به وسیله خودروبرها به این مکان منتقل شده است. همچنین در جریان بررسی‌های بیشتر نیز مشخص شد که پلاک نصب شده برای این خودروها فک شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت:‌ ماموران با اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شده و در بازرسی از انبار کالا  سه دستگاه خودروی سواری قاچاق را کشف و توقیف کردند. همچنین در این خصوص یک نفر نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که این فرد در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد.

بهرامی درباره ارزش ریالی خودروهای کشف شده نیز گفت: کارشناسان، ارزش خودروهای مکشوفه را ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند. در ادامه رسیدگی به این پرونده نیز متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام

گروه تحریریه اجتماعی

پژوهشگر مسائل اجتماعی با تمرکز بر تحولات سیاسی و نقش آن در جامعه. مقالات کوتاه و تحلیلی درباره مسائل سیاسی فعلی.
دکمه بازگشت به بالا