کشف یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خبرداد:

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف و ضبط بیش از یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: امسال این مواد مخدر در در قالب طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده و کنترل محورهای مواصلاتی در سطح استان کشف و ضبط شده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سردار منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان افزود: به دنبال وصول اخبار و اطلاعات کسب شده همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پیگیری چند روز گذشته، ماموران پلیس مواد مخدر موفق شدند یک باند قاچاق عمده مواد مخدر را شناسایی و متلاشی کنند.

وی اظهار داشت: در این عملیات‌ها ۶ دستگاه خودرو توقیف و هفت نفر از قاچاقچیان دستگیر شدند و دستگیری سایر مرتبطان و شرکای مواد مخدر در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار دارد.

کشف یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

امان‌اللهی از افزایش ۱۸ درصدی کشفیات مواد مخدر در سال‌جاری نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: در این مدت ۲ هزار نفر از مجرمان بخش موادمخدر از جمله معتادان، فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش آنا، چهارمحال و بختیاری سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه دارد که ۲۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و ۲ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است و بخشی از راه‌های ارتباطی این استان از جمله مسیر لردگان به بروجن از مسیر‌های ترانزیتی است.

انتهای پیام/

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا