کسب مدال نقره و برنز توسط وزنه‌بردار معلول ایران در قهرمانی آسیا

در ادامه رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در کره جنوبی برگزار می شود، نماینده ایران در دسته 65 کیلوگرم به مدال نقره و برنز دست یافت.

به گزارش بیگ نیوز، در ادامه رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در کره جنوبی در حال برگزاری است، امروز جمعه 26 خردادماه امیر جعفری نماینده وزن 65 کیلوگرم ایران با 2 مدال نقره و 2 مدال برنز دست یافت.

امیر جعفری در اولین حرکت خود وزنه 187 کیلوگرم را مهار کرد اما در حرکت دوم وزنه 195 کیلوگرمی را مهار نکرد. ملی پوشان ایران در سومین حرکت خود وزنه 195 کیلوگرمی را بالای سر برد و به مدال نقره دست یافتند.

وی در مجموع با ۳۸۲ کیلوگرم به مدال برنز مسابقات آسیا و اقیانوسیه و آزاد دست یافت.

همچنین علی سیفی دیگر نماینده وزن 65 کیلوگرم ایران در حرکات اول، دوم و سوم موفق به مهار وزنه 177 کیلوگرمی نشد و از دور رقابت ها کنار رفت.

با توجه به اینکه مسابقات در دو رشته آزاد و آسیا و اقیانوسیه برگزار می شود به ازای هر سری مسابقات 2 مدال انفرادی و مجموع اهدا خواهد شد.

در بخش بانوان سمانه هدی آقاقلعه در وزن 86 کیلوگرم کشور به عنوان نماینده ایران روی تخته رفت. وی در حرکت اول وزنه 81 کیلوگرم را مهار کرد و در حرکت دوم وزنه 87 کیلوگرم را مهار کرد اما در حرکت سوم موفق به مهار وزنه 93 کیلوگرمی نشد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

تیم ملی ایران در همین گروه با رکورد 168 کیلوگرم در رده چهارم رقابت های آسیا و اقیانوسیه و آزاد قرار گرفت.

در ادامه این رقابت ها فردا شنبه 28 خردادماه فاطمه انصاری نماینده وزن 67 کیلوگرم در قسمت بانوان به مصاف حریفان خود می رود.

در بخش مردان سامان رازی و علی اکبر غریبشاهی نمایندگان ایران در وزن 107 کیلوگرم و مهدی صیادی و احمد امین زاده در وزن مثبت 107 کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا