فرهنگ و هنر

کسب عنوان کشوری دوره تربیت مربی خانواده توسط مدرس دانشگاه آزاد پردیس لردگان

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، مراسم اختتامیه دوره تربیت مربی سراسری خانواده برگزار می شود و اعظم مرتضوی فرد مدرس دانشگاه آزاد اسلامی پردیس لردگان از استان چهارمحال و بختیاری به عنوان مدرس برتر کشوری تربیت مربی خانواده معرفی و تجلیل شد.

اعظم مرتضوی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار آنا در این رابطه اظهار کرد: مرحله نخست دوره تربیت مربی سراسری خانواده به‌صورت حضوری به مدت یک هفته در تهران برگزار شد و بعد از ارزشیابی قبول‌شدگان به‌صورت مجازی به مدت هشت ماه مستمر درگیر فراگیری و امتحان و ارائه آزمون بود. عملی سرفصل‌ها بودیم که قبول‌شدگان این دوره را در مشهد مقدس و در کنار بارگاه علی بن موسی‌الرضا (ع) در پایان دوره حضور یافتند که از ۶ نفر مدرس آقا و خانم استان چهارمحال و بختیاری فقط چهار نفر قبول کردند و به پایان راه یافتند.

وی افزود: در پایان دوره حدود ۱۲۰ مدرس و آقا از کل استان‌ها خانم حضور داشتند که از همه مدرسان درخواست شده با ارائه عمل یکی از سرفصل‌های ارائه‌شده دوره بپردازند و ۱۶ نفر هشت مدرس خانم و ۸ مدرس آقا انتخاب شدند که هشت نفر از گروه داوران را انتخاب کردند. قرار گرفتم و از انجام این برنامه از مدرس منتخب بعد از درخواست در حضور داوران و مدرسان ارائه می شود که از استان چهارمحال و بختیاری جزء سه نفر برتر مدرس مربی مربی خانواده در این دوره کشوری انتخاب شدم.

مدرس دانشگاه آزاد اسلامی پردیس لردگان آسیب‌شناسی روانی، جامعه‌شناسی خانواده، اصول و فنون راهنمایی، مشاوره خانواده، ازدواج، آمادگی‌های پیش از ازدواج، حقوق فقهی زوجین، روابط کلامی عاطفی زوجین، حل تعارضات، روابط زوجین، اصول فرزند پروری، تربیت جنسی، تربیت جنسی. نوجوان، تربیت فرزند، اقتصاد خانواده، نشاط در خانواده، دین‌مداری در خانواده، سبک‌خواب و تغذیه، آسیب‌های فضای مجازی، آسیب‌شناسی خیانت، آسیب‌شناسی اعتیاد به مواد مخدر و آسیب‌شناسی خانواده ازجمله سرفصل‌های ارائه شده در دوره آموزشی مربی تربیتی خانواده عنوان کرد.

موزش معجزه نیست موزش معجزه موزش معجزه تفاوت بین نجار و نجار چیست؟ او مطمئناً به معبد معبد و معبد معبد خواهد رفت. امیدواریم آموزه‌ها و برنامه‌های این دوره در کاهش آسیب‌های خانواده‌ها کارساز باشند و بتوانیم این برنامه‌ها را علاوه بر ارائه کارآگاهی به خانواده‌ها، به‌صورت کتابی در اختیار عموم قرار دهیم.

و او به آنها گفت: «خداوند، خدای صبایوت، خدای اسرائیل، چنین می‌گوید.

//

دکمه بازگشت به بالا