فرهنگ و هنر

کسب رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد توسط دانشجوی دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، سیدسهیل میرزایی دهکردی دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی زیست شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد موفق به کسب رتبه برتر کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رشته زیست شناسی- گرایش میکروبیولوژی شد.

ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: گروه زیست‌شناسی این واحد دانشگاهی از آنلاین ۱۳۸۸ فعالیت خود را با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی آغاز کرد و اکنون با پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد. پزشک متخصص در زمینه تربیت بدنی که دانش و تجربه زیادی را ارائه می دهد.

سیدسهیل میرزایی نیز در گفت‌گو با آنا بیان کرد: پس از اخذ دیپلم تجربی در شهرکرد، سال ۱۳۹۸ دوره کارشناسی خود را در رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد آغاز کردم و اکنون دانشجوی سال آخر تحصیل در این مقطع هستم.

وی موفقیت خود را در کسب رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد، داشتن هدف مشخص و تلاش و پشتکار عنوان کرد و گفت: بیشتر خود را به مباحث نوین از میکروبیولوژی و مهندسی ژنتیک دیگر موفقیتم داشته و انواع گرایش های مختلف زیست شناختی از زیست فناوری و ژنتیک بوده است. شما در وسط ناکجاآباد هستید.

نفر نخست کنکور کارشناسی ارشد زیست‌شناسی در توصیه‌های به جوانان و داوطلبان کنکور اظهار کرد: با مشخص کردن هدف و آینده‌نگری و سپس با تلاش مستمر و پشتکار گام در راه کسب علم و دانش و آینده روشنی برای خود و کشور رقم بزنند.

مدیر گروه زیست‌شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد هم مطرح کرد: این واحد جامع دانشگاهی در رشته‌های میکروبیولوژی، ژنتیک و زیست‌فناوری از مقطع کارشناسی تا دکتری تخصصی دانشجو می‌پذیرد.

عباس دوستی اضافه کرد: گروه زیست‌شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با دارابودن کادر هیئت علمی مجرب و آزمایشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتی پیشرفته، فضای مناسبی را برای رشد و پیشرفت جوانان این منطقه فراهم کرده است.

//

دکمه بازگشت به بالا