ورزشی

کرونا به اردوی زنان فوتبال ایران رسید

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ روز گذشته مثبت شدن تست 13 نفر از بانوان تیم ملی فوتبال هند باعث شد تا با تصمیم فدراسیون جهانی فوتبال در رقابت های جام ملت های آسیا 2022 که به میزبانی آنها و گروه اول رقابت ها حضور داشتند از دور رقابت ها کنار گذاشته شوند. از سه تیم: چین، چین تایپه و ایران را دنبال کنید.

همه‌گیری کرونا در ارتش هند در زمانی گسترده بود که تیم‌هایی مانند ویتنام، تایلند، ژاپن و کره جنوبی از قبل بیمارانی داشتند که به اندازه کافی مهم نبودند که بر سرنوشت بازی‌ها تأثیر بگذارند.

خبر ناراحت کننده ای امروز از اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران به گوش می رسد؛ ابتلای فاطمه علیپور، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران به ویروس کرونا و این ابتلا در شرایطی رخ داد که دو روز پیش جشن تولدی در کمپ تیم ملی برگزار شد و این می تواند نشانه ای باشد. هشدار می دهد که ممکن است اعضای تیم بیشتری آلوده شوند. .

البته کادرفنی و بازیکنان سعی کرده اند از حباب امنیتی ایجاد شده برای مصون ماندن توسط کرونا خارج نشوند و آزمایش جدیدی برای همه بازیکنان برای مشخص شدن وضعیت کرونا در کمپ ملی فوتبال بانوان ایران انجام خواهد شد. تیم

تیم ملی فوتبال بانوان ایران روز چهارشنبه از ساعت 17:30 به مصاف چین تایپه می رود، دیداری حساس و سرنوشت ساز که می تواند سرنوشت اولین صعود فوتبال بانوان را در مرحله مقدماتی رقم بزند.

نکته مهم دیگر درباره هند این است که روز گذشته تعداد تاج های این کشور به رکورد رسید و با 306 هزار مورد، این کشور بیشترین تاج را در 24 ساعت گذشته داشته است!

بیشتر بخوانید:

5651

دکمه بازگشت به بالا