کدام خودروهای سنگین ۵ ستاره کیفی گرفتند؟

ارزیابی کیفیت خودروهای سنگین تولید شده در ژوئن سال جاری نشان می دهد که خودروسازان محلی به تولید کامیون های با کیفیت بهتر از خودروهای سبک ادامه می دهند و در جهت ارتقای کیفیت خودروهای سنگین کار بسیار خوبی را انجام می دهند. از 10 مدل خودروهای سنگین مورد آزمایش ، سه مدل دارای پنج ستاره با کیفیت ، چهار ستاره دارای چهار ستاره هستند و ما در گروه سنگین خودروی کمتر از سه ستاره نداریم.

به گزارش بیگ نیوز ، بر اساس گزارش ارزیابی کیفیت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در گروه خودروهای سنگین تولید شده در خردادماه امسال ، در گروه مینی بوس ها و اتوبوس های متوسط ​​در بخش مسافربری ، در گروه مینی بوس ها و کامیون های ایسوزو سحر ، همه شرکت های بهمنی دیزل NPR75K و NMR85 ، تولید شده ، به بالاترین سطح کیفیت رسیدند و پنج ستاره شدند.

همچنین سه ستاره با کیفیت اتوبوس ATROS ایران-خودرو دیزل در بخش مسافربری و در گروه اتوبوس های شهری وجود دارد.

در گروه کامیون ها در قسمت مینی بوس ، همانطور که توسط محصولات گروه خودروسازی بهمنی ذکر شده است ، کامیون ایسوزو NMR85 و کامیون ایسوزو NPR75K هر پنج ستاره کیفی را به دست آوردند و پس از آن کامیون بهمن دیزل شیلر و کامیون سایپادیزل الوند قرار گرفتند. چهار ستاره

در قسمت کامیون ، چهار ستاره با کیفیت برای کامیون دیزلی Isuzu NPR75M بهمن زل و سه ستاره با کیفیت برای کامیون دیزلی بنز WH WH وجود دارد.

در گروه قاتلان ، Sibamotor FAW J6 و Citrak C7 از Pilsan چهار ستاره از پنج ستاره کیفیت را دریافت کردند.

سیتراک C7 قاتل در دو ماه ارتقا یافت و تا پایان سال 1399 در رده خودروهای سه ستاره قرار داشت ، اما از ابتدای امسال در خودروی چهار ستاره با کیفیت قرار داشت.

برای کار و تمام شدی آنها در سطح کیفیت پایین و در گروه خودرو تولید می شوند سوارکاری تعداد پنج ستاره محدود به یک مدل است و پنج خودرو چهار ستاره هستند و بیشتر آنها سه ستاره هستند.

انتهای پیام

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا