کامرانی فر: هیات رئیسه درباره اسکوچیچ تصمیم می‌گیرد/ بازیکنان از کارشان پشیمان می‌شوند

بیرکل فیدرکل فیدرة فوتبلا میگوی‌ با وجود نازر فنی کیمتی است بر رد کاک دراگان سکوچیک، اختی است.

به گزارش بیگ نیوز، حسن کامرانی پس از تکمیل مراحل ثبت نام برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: بیش از 10 نفر در اداره کل ثبت نام کردند. در بخش مديرعاملها هم بيش از 10 نفر از للمديرون كلبوها به نام نوسي كرد. بلافاصله در شمست مفاصلان کومیتی بدوی سکھیلی بودیمی. کلیه موارد در کمیته بررسی و صلاحیت اعضایی که ثبت نام کرده اند بررسی می شود. در azizan 21 roz این امکان را دارند که اقدامات لازم را انجام دهند و تاییدیه در روز 21 صادر می شود.

वी राजा दाद: तमाम परष परष वेश वेश कोमीती कोमीती बडुवी मी ध. هر کاری توسیر آین ازیزان بیه شده و ما مجری دیکینات آئین کومیتی هدیم. اکنون اعضای کمیته در حال تشکیل جلسه هستند. يك سري از عندة در معدون بتيب نام كردن كردن شاید یک سری از مدارک ناقص باشد، بنابراین کمیته از افرادی که مدارک آنها ناقص است درخواست می کند پرونده خود را تکمیل کنند.

دبیر این فدراسیون با اشاره به سرپرست فقید مددی مدیر سابق استقلال برای انتخابات گفت: آقای مددی 1 ساعت بعد از مهلت قانونی به فدراسیون آمد و ما ایشان را به دفتر مدیریت فراخواندیم اما ایشان نامی ثبت نکرد मा बह एष؟

או הארטה רד העדים דראגן סקוקיק דר קאמיטי פני גיפת: אינ יק תאסיא. هر کند آی کاش کیمیتی فنی را کود راوگو را به فیدرین فوتبال می‌داد. درباره سرمربی تیم ملی تنها جایگاهی که دارم این است که فدراسیون فوتبال به تصمیم هیات رئیسه نیاز دارد و هیات رئیسه تنها مرجعی است که می تواند تصمیم بگیرد و نظر بدهد. نظر کمیته فنی در کمیته اجرایی مطرح و نظر نهایی پس از این اتفاق صادر می شود.

کامرانی‌فر در به آن کین کے کے درد درد فیدرینی با سکوچیک در جام کند گفت: اعضای محترم هیات رییسه از جمله افرادی هستند که نظر دارند و نظر خود را اعلام خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هیات رئیسه با اسکوچیچ دیدارهایی خواهد داشت یا خیر، گفت: فدراسیون فوتبال و نمایندگان اسکوچیچ با اسکوچیچ دیدار خواهند کرد و به زودی جلسات برگزار خواهد شد.

دبيركل ين فيديرة اهراء انتاش پيام‌هاي در مجازی باگلي تيم ملي كاربي تيم ملي گفت: فكر مي‌كنم همان بازيكناني كه درباره سرمربي تيم ملي صحبت كردند و در اين باره صحبت كردند، در آينده از كارشان پشيمان خواهند شد. بازیکنان اجازه دهند فدراسیون فوتبال تصمیم بگیرد. کار بازیکنان خوب نبود. بازیکنان باید کنار هم باشند هر كسي از سمت فيديرة فوتبال شده ها كا كرته شد، بايد مدر مدر باشترين بهدا. جام جاهنی 2006 به گوبی بری ما نوبود و نایدی همدلی در این مکیں به های کامکی کے رمز موفقیت همدلی است و امعاد به سودی می شود.

وی کارها کانره جیری از مجدی از تکلیک و کراهه مجدید و به کلکستین گفت: کند روز است که کے می کند انقدر سرم شلوغه که نمیتونم نظر بدم فدراسیون فوتبال نظر خود را اعلام کرده و من نظر خاصی در این مورد ندارم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا