کار و صداقت باید دو اصل مهم در بین کارکنان باشد

اسلام پایتخت تهران، پایتخت افغانستان است سید رضا صالحی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، همزمان با سال نو و رسیدن به ماه مبارک رمضان، گفت: کارکنان تهران باید در حوزه های کاری خود دو اصل کار و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند و با نظم و انضباط کاری که انجام دهند. این یکی از مهمترین شاهدان در تاریخ آمور است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در، ضمن تشکر از زحمات محمدرضا کاشفی رئیس سابق دبیرخانه هیأت امنای استان تهران بیان کرد: در چند سال گذشته دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به این شکل و ساختار، سازمان یافته هایی که با توجه به سیاست ها نبود. دکتر محمدمهدی طهرانچی و دکتر سید محمودرضا آقامیری و تدابیر دکتر محمدرضا کاشفی که نیاز به داشتن یک ستاد بسیار قوی داشت، حوزه ها را به صورت تخصصی شکل داد تا برجسته و کارکردهای در استان تهران انجام شود.

صالحی در ادامه با بیان اینکه یکی از ضعف های بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ندارد، گفت: این استان بیشترین تعداد دانشجویان را در کل کشور دارد و باید از نظر چارت سازمانی هم در خور و شخصیت سازمانی، ارتقاء همکاری تا همکاران. با انگیزه خود بیشتر به امور مربوط به حوزه های برسند که انشاءالله با مساعدت های دکتر طهرانچی، دکتر آقامیری و دکتر فداکار این مشکلات را حل خواهد کرد که یقینا به مجموعه استان تهران خواهد بود.

وی در بخشی از سخنان خود بیان کرد: در بحث رفاهی، فرهنگی و ورزشی هیچ گونه محدودیتی نداریم و یک فضای را برای این نوع فعالیت ها در نظر گرفته است که در آینده عملیاتی خواهد شد.

در ادامه جلسه، علی حبیبی مدیرکل امور اداری و پشتیبانی استان تهران ضمن تشکر از زحمات و حمایت های دکتر کاشفی، گفت: با توجه به شناختی که از صالحی، معاون هماهنگی استان تهران، مطمئناً شاهد تحولات خوبی در سطح استان هستم.

معصومه بهرامی مشاور رئیس در امور و خانواده استان تهران، با اشاره به تعداد بانوان شاغل در استان بیان تهران کرد: دکتر آقا میری و دکتر کاشفی نظر مساعدی نسبت به امور زنان هستند و همه این خانم ها علاوه بر اینکه در کار خود متخصص هستند، یک هستند. مادر و همسر، زمان بسیار کمی جهت انجام فعالیت های ورزشی از جمله استخر، سالن بدنسازی و شرکت در کلاس های آموزشی مانند خانواده، فرزندپروری و … دارند که امیدواریم با راه اندازی سالن های ورزشی و استخر، زمینه را برای فعالیت های ورزشی و … فرهنگی این قشر زحمت می کشد آوریم.

انتهای پیام / 4040 /

دکمه بازگشت به بالا