کار برای انجام دادن در ورزش زیاد است/ امروز فصل تازه‌ای رقم خورد

سجادی: کار برای تمهید در شرکت زیاد است/ امروز فصل تازی‌های کُرد

وزیر ورزش و جوانان قول داد که شرایط ورزش بهتر از گذشته شود.

به گزارش رابوت بیگ نیوز، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: سابریک و تحدید اسیای ولمیکی شوریا با سرکت ایران بر همه ما شرکت و شروانی است. از دیرباز تحدید منتدی بین شرکت کیشور و سوریت اسیامی ولمیکی وهود آلد است. به اقائی سالی‌امیری هم به کامی کے می‌ویم و در روز شنبه حتما دین و جمیعت بری دین و سپاس از زحمات و ادی دین می‌دهد. با تشکر از داوطلبان، نامزدها و دوستانی که در بقیه راه همکاری کردند. مسابقه به موفقیت نزدیک است و اعضای گروه سعی کردند با برنامه دوستان و اقوام عزیزانی که امروز شاهد برگزاری مسابقه بودیم آشنا شوند.

وی راماد داد: به اگاگی خوسروی‌وفا میگیمیگیم، از ازگی علی‌نهاد هم میک در زمان زائریه با وود کورونا کار کرده بود. وظیفه दारम दर चंद माही के बा हम कार कार्म कका कार कार्म رای مجموع قبل عرض المزید است با خرد جومی را ببریم و بوجهنیم از ازیزینی که رای نیاوردند کیمی کینیم. از قبل که معاون بودم، بعد از انتخابات گفتم آقای دکتر ورزش جمهوری اسلامی ایران، کار برای انجام آن زیاد است و خیال دیگری را راحت نمی کند. همه جای آرشت کار روی زمین منده زیاد دریم. شرکت تعریف، آموزش کیدیک، فیدرینها و … همه کار زیاد دردان در 4-5 سال کیکس وفاک بین کیمیتی و مونزریت بوده و اومیں خیر هم می شود.

سجادی نوشت: امروز با این نظر فکر کردم که فکر کردم و با همدیگر می توانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. اختلاف یک رای نشان دهنده نبض خوب و بخشی از سرنوشت ورزش امروز در دست عده ای بود. به نواب رايس، اعضاي هيئت اجرايي انتخاب شده نيز به اينجانب تبريك مي گويند و برايشان آرزوي موفقيت مي كنند. روند تسلقة نیز الحمدلله بسیار شفاف و بسیار خوب است. امیدوارم مثل آخرین باری باشیم که 5 سال گذشته است و به خیلی چیزها و اصولی که لازمه موفقیت در عرصه ورزش است، احترام، همدلی، اتحاد، یکپارچگی و پایبندی را داشته باشیم. با بروهیه‌ای کا از سوابک برادر عزیز عزیز برادر عزیز محمود خوسروی وفا درام درام کے شرککوش، برتلاش، کاسا شهریکیس، اهل لوسیو و ترکت و سریکی ستین و سبابڪی کیں کادام بر ما بروسین نیست و سوابگ که کیں کادام بر ما برامی نیست. اجازه دهید شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

انتهای پیام//

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه 0 رای کیں و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا