اقتصادی

کارخانه‌های استان تهران در ایام کرونا با حضور پررنگ بسیج حتی یک روز هم تعطیل نشد

بیگ نیوز / تهران مسئول سازمان بسیج و کارخانجات استان تهران با اشاره به نقش های مختلف بسیج گفت: کارخانه های استان تهران در ایام با حضور پررنگ بسیج حتی یک روز هم تعطیل نشد.

سرهنگ مهدی علمدار عصر شنبه 10 اردیبهشت ماه در حاشیه برگزاری همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران و خانواده شهدا و کارگران نمونه بسیج استان تهران در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج کارگری به همه کارگران و شاگردان کارآفرینان استان تهران اظهار کرد: 5 تا 11 اردیبهشت به هفته کارگر اختصاص یافته و در این هفته، مدیران و بسیجیان از نمونه کارخانجات و همه دست اندرکاران که به نوعی کمک می‌کنند که هم تولید و هم مشکلات و مسائل کارگری پیگیری شود، تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به این که در هفته کارگری 150 عنوان برنامه پیش بینی شده است، گفت: از بین این برنامه ها برنامه هایی مانند تجلیل از خانواده شهدا، عطرافشانی مزار شهدا، معرفی شهید شاخص کارمند در سال 1101 و امروز که همایش تجلیل هستند. نمونه های زیادی از شهدا و ایثارگران و شهدا و ایثارگران داشته ام.

کارخانه‌های بسیج فرماندهان استان تهران با بیان این‌که بسیج همیشه دارای نقش‌هایی است که بوده‌اند، اضافه می‌شود: بسیج صرف نظر از فعالیت‌ها در انقلاب و قبل از آن در آن موضوع، کارخانه‌ها نیز نقش‌هایی را انجام دادند. موضوع اول خود گندزدایی مجموعه شرکت و دستگاه‌ها بود و سیستم پایش سلامت پرسنل و کار در بدو ورود، بسته‌های کمک مومنانه در مجموعه‌های کارگری هم در خارج از مجموعه بود.

علمدار تاکید کرد: گروه‌های جهادی در حوزه نقش‌آفرینی‌های بسیاری انجام دادند، در زمینه گندزدایی از شهرک‌های صنعتی که در مجموعه بسیج کارگری انجام شد و یکی دیگر از عوامل مهمی بود که حتی رسانه‌ها هم کمتر به آن پرداختند این بود که با وجود همه تعریف‌های خاص. که در کشور وجود دارد اما کارخانجات عظیمی دارد که محصولات اصلی و استراتژیک کشور را می‌سازند یک روز تعطیل نمی‌شوند که کمتر به آن پرداخته می‌شود که به همت نگاه مدیران کارآمد است.

وی افزود: امسال نیز با توجه به ماه مبارک رمضان کمک‌های مومنانه، برگزاری محافل انس با قرآن کریم در مجموعه و برگزاری ضیافت افطار با حضور کارگران را نیز داشتیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا