پیگیری جدی مصوبات دولت در مورد بورس

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه دولت تسلیم احساسات بازار نمی شود، گفت: مصوبات دولت در خصوص بورس با جدیت دنبال می شود و هیچ مجوزی برای خروج از آن وجود ندارد.

به روگره گروه کیکتوسی اینا، سید احسان خاندوزی روز گذشته در حاشیه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: ابلاغ بسته در بورس موثر بود و روند ماه های بعد از آن حاکی از حاکم شدن شرایط مطلوب بود. اما رویدادهای عرصه بین الملل و سیاست در داخل، سطح مشخصی از عدم اطمینان را در بازار سرمایه ایجاد کرد.

وی در رابطه با انتشار تقاضای زیر سوال بردن تغییر سیاست های دولت در بازار سرمایه تصریح کرد: انتشار چنین اخباری زمینه ساز بلاتکلیفی است که باید امروز بر اساس جلساتی که در ستاد اقتصادی برگزار شد اعلام کنم. دولت، همان چارچوب را در 1400 بهمن تعیین کرد.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه انتظار دولت از وزارتخانه های تولید، اقتصاد و بانک مرکزی این است که در این زمینه اشتباهی صورت نگیرد، گفت: هماهنگی نهادهای اقتصادی دولت باید به گونه ای باشد که شبهه را برطرف کند. و بی اعتمادی

خاندوزی گفت: وضعیت بازار سرمایه به گونه ای است که باید آن را با همه متغیرهای داخلی و خارجی موثر بر کل اقتصاد ایران تحلیل کرد و جایگاه دولت اقتصادی بر تقویت بنیادی و بنیادی آن متمرکز است.

انتهای پیام/4129/

دکمه بازگشت به بالا