پیروزی یک نیمه‌ای استقلال مقابل ذوب آهن با فرصت‌طلبی یامگا

به گزارش شفاف، در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم استقلال و ذوب آهن از ساعت 18:00 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه اول با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

کوین یمگا تک گل استقلال را در نیمه اول به ثمر رساند.

گزارش بازی

ذوب آهنی اولین خطر این بازی را ایجاد کرد و 40 ثانیه ضربه سر رضا خالقی فر توسط سید حسین حسینی کاملا دفع نشد و در ادامه بازیکنان استقلال توپ را دفع کردند.

در دقیقه هفتم سید مجید حسینی احساس مصدومیت کرد و پس از دقایقی مداوا از کادرفنی خواست تا او را تعویض کنند و رشید مظاهری به جای این بازیکن در دروازه استقلال قرار گرفت.

در دقیقه 21 بازی کوین یمگا و سجاد جعفری از ناحیه سر با یکدیگر برخورد کردند که باعث خونریزی از ناحیه پیشانی شد و وی پس از پوشیدن لباس به بازی بازگشت اما جعفری نتوانست به بازی ادامه دهد و سینا اسد بیگی وارد زمین شد. میدان بجای.

در دقیقه 24 استقلال اولین موقعیت نسبتا خطرناک را ایجاد کرد که یمگا در این حرکت قرار گرفت.

گل: کوین یمگا در دقیقه 27 در مقابل محوطه جریمه توپ را گرفت و پس از یک چرخش 180 درجه ای توپ خود را با دستان فراباس وارد دروازه ذوب آهن کرد تا این بازیکن اولین گل مسابقه را به ثمر برساند. فرستادن.

در دقیقه 40 عارف رستمی از فاصله حدود 25 متری به سمت دروازه استقلال شوت زد که ضربه او از بالای دروازه رشید مظاهر به بیرون رفت.

پارس در دقیقه 48 توسط عارف رستمی در موقعیتی رو در رو با رضا خالقی فر به موقعیت تک به تک رسید.

در دقیقه 50 ابراهیم زاده با ضربه سر حجت صدقی وارد دروازه استقلال شد و از تیر دروازه مظاهر بیرون آمد.

تیم استقلال: سیدحسین حسینی (رشید مظاهری 10)، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند (کارت زرد)، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی، وریا غفوری، محمد دانشگر، امیرارسلان مطهری.

تیم ذوب آهن: حبیب فراباسی، امیرحسین صدقی، حامد نورمحمدی، پوریا پورعلی، مسعود ابراهیم زاده، رضا خالقی فر، آرمان قاسمی، سجاد جعفری (سینا اسدبیگی 20)، عارف رستمی، امیر لحدایی

دکمه بازگشت به بالا