پیروزی نونهالان ایران مقابل میزبان/ پایان ۶ امتیازی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” پیروزی نونهالان ایران مقابل میزبان/ پایان ۶ امتیازی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تاجیکستان |جوانان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال نونهالان ایران شامگاه امروز مقابل تاجیکستان آخرین بازی خود در تورنمنت کافا را برگزار کرد. این دیدار در حضور تماشاگران میزبان در شهر دوشنبه تاجیکستان با پیروزی یک بر صفر شاگردان علی دوستی آنلاین به پایان رسید.

نونهالان ایران که تعدادی از بازیکنان ۱۶ ساله را نیز به همراه داشتند تاجیکستان را شکست دادند.

تیم نونهالان ایران که مقابل ازبکستان و افغانستان شکست خورده بود توانست در بازی با قرقیزستان و تاجیکستان به پیروزی برسد تا با ۶ امتیاز به کار خود در این دوره از رقابت‌ها با حضور در جایگاه چهارم پایان دهد.

شایان ذکر است این دوره از رقابت‌های فوتبال تورنمنت کافا شامل تیم‌های نونهالان به همراه بازیکنان زیر ۱۶ سال بود تا ترکیب آنها بتواند در جام ملت‌های جوانان آسیا در سال ۲۰۲۵ میلادی شرکت کند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا