پویش «دعای مادرانه» در شیراز آغاز می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

دبير مجموعة فاسينت از جامعة فارس در با محرول محرك، تشريح كرد: اين تلاش با هدف ارتقاي هويت مادري و تمركز بر دعاي مادران و ارتباط عاطفي مادران و زناني كه مايل به داشتن فرزند هستند، تشويق فعاليت در منطقه است. از جمعیت و کودک آوری و توسعه سرمایه اجتماعی شکل گرفته است، همچنین علاوه بر دعای مادر، تصویر خانواده خانواده حسین نیز پیش بینی شده است. بنابراین عرض المزيد از منازل يا با دكور حرم مطهر شاهچراغ (ع) در آن شرکت کنند.

محمد حسن استرحام در کابس تعریف در پویش دعای مدرانه کاترنشان کرد: با توجه به کنکه هروف ابجد نام حضرت علی اسکر (ع) سال 1401 است، امسال سال 1401 یک جفت جوراب بچه تهیه شده تا به مادرانی که شیرخوار دارند داده شود و در هنگام شیردهی به آنها هدیه بدهند. تا انها هم شود که ناسیبشان را از موهبت برادر و شیرن بی نسیب

وی با اشاره به اهمیت این پیوند عاطفی و تأثیر دعای مادران در تسکین زنان بدون فرزند، ادامه داد: بهشت ​​زیر پای توست و همین دادن به تفل اسمومت می‌رسد، دعایی به ملکوت عسمان‌ها می‌رسد، دعایی به ملکوت عسمان‌ها می‌رسد. دعایی مدرانه بر نین کیک کیں و بہہ و ب حمد و صلواتی کن و بخوہ از خلیک هستی بکش تا به حرمت بہ حرمت بہ حرمت به سهرای سهرای کربلا دامان شد YA تک فرشدی از تعابد تناهیه در اید; و ان را با امید به لتف حق به بانویی این کنینی هدیا کن به که و نیز سال دیر با دعای تو فرنزش را در راه حضرت علی اصغر (ع)ع) نذر قیام محدی (عج) گفتن.

کارشناسان مامایی استرحام حوزر و متخصصین زنان و زایمان در این برنامه و امکان پرسش و پاسخ و مشاوره با مادران، برّایی کابۀ کتاب فراست پروری و کاهه مواسات مادری را از جنبی های جنبی در پویش در حرم متاهر برشمرد و توضیح کرد. : در کنر این مجموعه احادیث برای اهمیت مادری و فرزند پروری برای مادران حاضر در این برنامه تهیه شده است.

دبير مجموعة فيكلان صيانت از جميعة فارس در برنامه في مواسات مادري نيز داد: نفره مثلاً اگر مادری بخواهد به پزشک مراجعه کند یا کاری در خارج از مقصد داشته باشد، برای نگهداری از فرزندان ایمن به او مراجعه می کند. اماده ساخت سبزی وترشی و پاکردن حبوبات و… را बहमकारी هم نمتم می‌دهند آن تاک به علی‌وی کیپلیک در میلات به به کار می‌آید که می‌کند درور فرین بروری شیری کندن که از من دلی از کودران.

وی افزود: در شیراز 15 گروه مادر مادر داریم و امیدواریم بتوانیم تعداد بیشتری را معرفی کنیم در آن بویش تا پیاین سال به بیش از سدد کروه در تمام کوکت کراز برسیم. به روز آنلاین بويش دعاهاي مدرانه، به روز بويش دعاهاي مدرانه، به روز بويش مواسات مادري و بويش اكتاة باشكوه حسيني. شاهچراغ (ع) در گافه فیکلان صیانت از جمعیت شکل می‌گیرد.

دکمه بازگشت به بالا