پول می‌گیری که نشنوی! – بیگ نیوز

تاکید شده است که مربی و بازیکن حرفه ای بالاترین حقوق را دریافت می کنند و باید بر این اساس آستانه تحمل خود را افزایش دهند. این شهروندان عادی نیستند که اگر در زمین بازی برابر پاسخ دهند ، قابل بخشش هستند. شاید ظالمانه به نظر برسد ، اما به یک فوتبالیست حرفه ای پول می دهند که زیاد نمی بیند یا نمی شنود.

به گزارش بیگ نیوز ، این روزنامه دنیای اقتصاد او نوشت: “باز هم همان داستان قدیمی ؛ فوتبالیستی که در یک موقعیت غیرمعمول دیوانه می شود و یک مشت چیزهای غیر منطقی می گوید. ما این داستان را بارها در فوتبال ایران داشته ایم. آخرین بار انتشار یک فیلم کوتاه توسط محمد حسین کنعانی زادگان بود که همان حرف ها و احادیث را دنبال می کرد. مدافع پرسپولیس هنگام رانندگی در بزرگراه در مقابل جیغ نه چندان محترمانه هوادار رقیب از کلمات رکیک استفاده کرد که باعث سر و صدا شد. آن پرونده به دلایل مختلف حقوقی منجر به محکومیت کنعانیان نشد. ابتدا به نظر می رسد که این حادثه ماه ها پیش اتفاق افتاده و فیلم با تأخیر طولانی اکران شده است. دوم ، کیفیت صدا ضعیف بود و کلمات مورد استفاده کنعانیان به درستی قابل شناسایی نبودند و دلیل دیگر این اتفاق افتادن از حوزه بود. با این حال ، جدایی باشگاه پرسپولیس با مدافع متخلف باعث شد این بار داستان مشابهی برای دروازه بان تیم رخ دهد. با این تفاوت که تخلف حامد لک در زمین فوتبال با صدای واضح ، کاملاً به روز و جدید اتفاق افتاد!

در جریان پیروزی 5-0 پرسپولیس در ماشین خانه در هفته بیست و هشتم لیگ برتر ، درگیری دهانی بین حامد لک و جمعیت پشت دروازه رخ می دهد. به هر دلیلی توپ روی اعصاب دروازه بان پرسپولیس می رود و لک دیوانه می شود و اظهارات ناشایست زیادی درباره او می کند. در نیمه دوم ، تصاویر تلویزیونی نشان می دهد که لک برای دلجویی از جمعیت به سمت توپ رفته است اما بلافاصله پس از فیلم ، جملات زشتی که دروازه بان قرمزها به کار برد ، کل فضای مجازی را پر کرده است. حالا کمیته انضباطی به حامد لک فرصت داده تا دفاعیات خود را ارسال کند و بعید نیست که این دروازه بان در حساس ترین دوره فصل از بازی محروم شود.

باشگاه پرسپولیس تأکید می کند که توپ جویای سناریوی قبلی در تلاش است تا لک را تحریک کرده و واکنش خود را ثبت کند. حتی اگر این فرضیه درست باشد ، از گناه Red Geller کاسته نمی شود. چه در مورد کنعانیان و چه بدحجابی محمود فکری در اهواز ، یا در همه موارد مشابه ، تأکید می شود که مربی و بازیکن حرفه ای بالاترین دستمزد را دریافت می کنند و باید بر این اساس آستانه تحمل را افزایش دهند. این شهروندان عادی نیستند که اگر در زمین بازی برابر پاسخ دهند ، قابل بخشش هستند. ممکن است ظالمانه به نظر برسد ، اما به یک فوتبالیست حرفه ای پول می دهند که زیاد نمی بیند یا نمی شنود. در همه دنیا اوضاع به همین منوال است و اگر مسی و رونالدو بخواهند به ازای هر فحاشی که روی زمین می شنوند چهار بار پس بدهند سنگسار نخواهند شد. “کاش هواداران با حمایت ناعادلانه از این تخلفات راهی برای تکرار اشتباهات مشابه باز نکنند.”

انتهای پیام

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا