پلیس توانست توطئه و سرمایه‌گذاری گسترده دشمن را بی‌اثر کند

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” پلیس توانست توطئه و سرمایه‌گذاری گسترده دشمن را بی‌اثر کند ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

جانشین فرمانده کل در سپاه ثارالله با بیان اینکه توطئه سال گذشته با هوشیار مردم و حضور به موقع فراجا و نیروهای بسیج و اطلاعات، خنثی شد، گفت: خوشبختانه پلیس با بالاترین هوشیاری توانست توطئه دشمن را بی‌اثر و برنامه چندساله آنها و سرمایه‌گذاری گسترده را بی‌اثر کند.

به گزارش بیگ نیوز، سردار حسین نجات در مراسم صبحگاه مشترک واحدهای نمونه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که صبح امروز در ستاد مرکزی فاتب برگزار شد، با تبریک هفته فراجا اظهار کرد: ماموران پلیس امروز از نقاط صفر مرزی تا جاده‌ها و راه‌ها ‌و همه‌ جای کشور حضور دارند و اخبار مرتبط با شهادت آنها در درگیری با افراد مخل امنیت، نشان می‌دهد که ماموران پلیس از امنیت حفاظت می‌کنند.

وی ادامه داد: امنیت مثل هواست و تا زمانی که آلوده نشود ما آن را حس نمی‌کنیم.

وی با اشاره به وقایع سال گذشته در کشور گفت: سال گذشته در یک توطئه مشترک با محوریت امریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و بسیاری از دول مرتجع منطقه و با همکاری همه گروه‌های ضد انقلاب‌ خواستند یک بی‌ثبات‌سازی فراگیر را در کشور ایجاد کنند که این توطئه با هوشیاری مردم که بسیار زود در مقابل جمعیت اندک فریب خورده و بعضا اغتشاشگر حضور پیدا کردند و حضور به موقع فراجا و نیروهای بسیج و اطلاعات، خنثی شد.

وی افزود: هوشیاری برادران ما در فراجا و بسیج این بود که مردم عادی را با اغتشاشگران اشتباه نگرفتند و توانستند افراد اغتشاشگر را شناسایی کنند. این عده اندک، فریب خورده و اغتشاشگر که با سرمایه‌گذاری غرب به دنبال بی‌ثبات سازی بودند، با هوشیاری نیروهای انقلاب از جمله پلیس با استیصال مواجه شدند.

جانشین فرمانده کل در سپاه ثارالله گفت: ماموران در ابتدا تلاش کردند صف مردم را با اغتشاشگران جداکنند و مردم عادی را با افراد فریب خورده جدا کنند.

سردار نجات تاکید کرد: خوشبختانه پلیس با بالاترین هوشیاری توانست توطئه دشمن را بی‌اثر و برنامه چندساله آنها و سرمایه‌گذاری گسترده را بی‌اثر کند.

وی با اشاره به هماهنگی خوب میان کلانتری‌ها و بسیج نیز گفت: در میدان هر وقت که فراجا احتیاج داشته باشد برادران ما کنار آنها بودند و این هماهنگی و همدلی در همه نقاط کشور وجود دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا