پراید و پژو گران شدند؛ سمند و دنا ارزان/ آخرین قیمت دنا، سمند، تیبا، ساینا

در خبرها موفق باشید بیگ نیوز، برسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو در یک هفته گذشته حاکی از کاهش ناچیز پراید ۱۱۱ از ۲۰۷ میلیون تومان در شنبه گذشته امروز به ۲۰۶ میلیون تومان رسید و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شد و این خودرو در حال حاضر ۱۸۲ میلیون تومان قیمت خورده و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز از ۱۸۰ میلیون تومان است. تومن شنبه ساعت 13:00 است.

در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز این قیمت‌ها کاهش می‌یابد که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۳۱۸ میلیون تومان در شنبه هفته گذشته به ۳۱۳ میلیون تومان رسیده است و ممدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در مدت ۳ میلیون تومان ارزان است. شده است و این خودرو در حال حاضر میلیون تومان قیمت دارد.

در چه روندی قیمت ها در اکثر خودروهای موجود در بازار در هفته گذشته نزولی بوده است اما خودروهای سمند به پیشروی در این مدت ادامه دادند که سمند LX مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۰ میلیون تومان در شنبه گذشته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسید. و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این دمد ۳ میلیون تومان گران شده است و ا

خودروهای دنا نیز در هفته گذشته روندی قیمتی را ادامه دادند که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۳۹۴ میلیون تومان در شنبه گذشته به ۳۹۶ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شد و ۳۸۲ میلیون تومان قیمت داشت. خورد.

قیمت روز در جدول به شرح زیر است:

پراید و پژو گران شدند.  سمند و دنا ارزان / آخرین قیمت دنا، سمند، تیبا، ساینا

۲۲۳۲۲۷

دکمه بازگشت به بالا