پایان کار شهدا شکست دشمن است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” پایان کار شهدا شکست دشمن است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرنگار آنلاین، یوسف اختری عصر شنبه در همایش استانی در سوگ خادمان شهید که در تالار اندیشه مشگین شهر برگزار شد، اظهار کرد: پایان کار شهدا شکست و نابودی دشمنان است و امروز در جنگ نرم دشمن پژمرده و افسرده و گوشه گیر شده است.

وی حضور استثنایی مردم در تمامی مراسمات ارتحال حضرت امام راحل را یادآور شد و خاطرنشان کرد: مردم با اینکه ۳۵ سال از ارتحال امام می‌گذرد، همواره مشتاق شرکت در این مراسم هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: مشگین شهر در طول تاریخ ۸۱۰ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی داده است و این آرامش و آسایش در کشور به واسطه حرمت خون شهدا است.

اختری گفت: این انقلاب با زنده نگه داشتن نام و یاد امام (ره) و شهدا استمرار می‌یابد و ما موظف به تبیین اندیشه‌ها و راه و مکتب ایشان هستیم.

فرمانده سپاه مشگین شهر در پایان به انتخابات پیش رو اشاره و تصریح کرد: همچنان که شرکت در انتخابات یک وظیفه است گزینش خوب و آگاهانه هم یک وظیفه است و باید فرد اصلح را برای خدمت به جامعه اسلامی برگزینیم.

دکمه بازگشت به بالا