پایان کار تیم‌های میکس تفنگ در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” پایان کار تیم‌های میکس تفنگ در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

تیم‌های میکس تفنگ ایران در مسابقات جهانی تیراندازی و سهمیه المپیک برزیل در رده‌های پنجم و چهاردهم قرار گرفتند. 

به گزارش بیگ نیوز، در سومین روز از مسابقات جهانی تیراندازی که آخرین مرحله مسابقات توزیع سهمیه المپیک پاریس نیز می‌باشد نمایندگان ایران در مرحله مقدماتی ماده میکس تیمی تفنگ در خط آتش ایستادند.

تیم یک ایران با ترکیب نجمه خدمتی و امیرمحمد نکونام با امتیاز ۶۲۹.۹ در رده پنجم ایستاد و با ۰.۶ اختلاف نسبت به تیم چهارم از صعود به دیدار رده‌بندی بازماند. همچنین تیم ۲ ایران با ترکیب شرمینه چهل‌امیرانی و هادی غرباقی با امتیاز ۶۲۷ در رده چهاردهم قرار گرفت و هر دو تیم از رسیدن به فینال بازماندند.

تیم‌های فرانسه و نروژ به دیدار فینال و تیم‌های اسپانیا و سوئد به دیدار رده‌بندی راه یافتند. در ماده میکس تیمی سهمیه المپیک توزیع نمی‌شود.

فردا در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی تفنگ مردان و زنان انجام خواهد شد. 

مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک پاریس از ۲۴ تا ۳۱ فروردین با حضور ۴۶۶ ورزشکار از ۷۶ کشور در برزیل برگزار می‌شود. در این مسابقات در هر ماده دو سهمیه توزیع می‌شود. 

ایران در این مسابقات ۱۵ نماینده دارد و نمایندگان ایران در تپانچه بادی مردان و زنان از رسیدن به فینال بازماندند. 

همچنین تیم‌های میکس بادی تفنگ و تپانچه نیز از رسیدن به فینال بازماندند.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا