پایان غائله رنگ پیراهن/ چرا فولادی‌ها به رنگ مشکی تاکید دارند؟

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” پایان غائله رنگ پیراهن/ چرا فولادی‌ها به رنگ مشکی تاکید دارند؟ ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

استقلال و فولاد در دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال به ترتیب آبی و مشکی به تن خواهند کرد.

به گزارش بیگ نیوز، استقلال و فولاد امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

در اتفاقی عجیب رنگ لباس دو تیم برای حضور در این دیدار به یک جنجال تبدیل شده، جایی که فولادی‌ها اصرار به پوشیدن پیراهن مشکی دارند اما اردوی استقلال خواهان پوشیدن لباس قرمز توسط این تیم خوزستانی شده است.

اما دلیل اصرار استقلالی‌ها برای مشکی نپوشیدن فولادی‌ها چه بود؟ گفته می‌شود استقلالی‌ها به دلیل این که جواد نکونام همیشه با لباس مشکی از کنار زمین تیم خود را هدایت می‌کند، می‌خواستند فولاد لباس قرمز بپوشد تا نکونام مجبور به تغییر رنگ لباسش نشود. 

در نهایت اما فولادی‌ها توانستند حرف‌شان را به کرسی بنشانند تا بازیکنان این تیم با پیراهن مشکی‌رنگ مقابل استقلال قرار بگیرند. طبق پیگیری‌های خبرنگار بیگ نیوز، فولادی‌ها از دیدار با آلومینیوم با سازمان لیگ هماهنگ کرده بودند که به خاطر نمایان شدن اسپانسر جدید پیراهن‌شان، برای سه هفته با رنگ مشکی به میدان بروند. در همین راستا، آن‌ها در بازی با آلومینیوم و تراکتور لباس مشکی پوشیدند و به همین دلیل می‌خواهند لباس مشکی در بازی با استقلال بپوشند.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا