پاسخ کلوپ به پیوستن صلاح به الاتحاد در زمستان

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” پاسخ کلوپ به پیوستن صلاح به الاتحاد در زمستان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

زمستان |ستاره

آفتاب‌‌نیوز :

الاتحاد قصد دارد در ژانویه بار دیگر شانسش را برای جذب محمد صلاح امتحان کند و قرار است پیشنهادشان را به ۲۰۰ میلیون پوند افزایش دهند. به نظر می‌رسد اگر لیورپول تا ژانویه در بین مدعیان قهرمانی نباشد، با پیشنهاد الاتحاد برای صلاح موافقت خواهند کرد.

به گزارش استار، کلوپ مصمم است صلاح را حفظ کند، اما پیشنهادی حدود ۲۰۰ میلیون پوندی از سوی الاتحاد برای ژانویه مطرح شده است که رد کردن آن سخت است. 

الاتحاد حاضر است که بالاترین پیشنهاد و دستمزد را به این ستاره مصری بدهد و همین باعث شده تا لیورپول هم وسوسه شود. تیم عربستانی تاکنون با بنزما، انگولو کانته، فابینیو و ژوتا قرارداد امضا کرده و از الان به فکر تقویت خود برای سال آینده است.

صلاح تحت تاثیر این گمانه زنی‌ها قرار نگرفته است و دو گل و دو پاس گل در این فصل به ثمر رسانده است، اما کلوپ در پاسخ به این سوال که آیا انتظار دارد این بازیکن ۳۱ ساله در لیورپول بماند یا خیر؟ گفت: شما با من شوخی می‌کنید. یک هفته پس از بستن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، شما در مورد پنجره نقل و انتقالات ژانویه سوال می‌کنید؟ خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد. تا آن زمان من نگران نیستم. حتی به آن فکر هم نمی‌کنم.

باشگاه الاتحاد علاوه بر دادن حدود ۲۰۰ میلیون پوند به لیورپول حاضر است که سالانه ۱۰۰ میلیون یورو حقوق هم به صلاح پرداخت کند که این چند برابر رقمی است که او در لیورپول دریافت می‌کند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا