پاسخگویی استاندار ایلام به ۲۰۳ مطالبه و خواسته مردمی

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” پاسخگویی استاندار ایلام به ۲۰۳ مطالبه و خواسته مردمی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بیگ نیوز/ایلام استاندار ایلام به مطالبات و خواسته‌های مردم از طریق  سامانه ۱۱۱ سامد پاسخ داد و دستور لازم را برای پیگیری و رفع مشکلات و خواسته‌های مردم صادر کرد.

حسن بهرام‌نیا امروز سه‌شنبه، ۱۸ مهرماه در حاشیه حضور در سامانه سامد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ششمین ارتباط مردمی از طریق سامانه ۱۱۱ سامد با اقشار مختلف مردم از سراسر استان انجام شد و  در این ارتباط مردمی، امروز ۱۶ نفر از مردم استان به صورت تلفنی و از طریق سامانه سامد مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه به ۲۰۳ مطالبه و خواسته مردمی در قالب ۶ برنامه سامد پاسخ داده و مطالبات مردم با جدیت پیگیری شده است، افزود: در این راستا در هر برنامه دستورات لازم برای رفع مشکلات مردمی به مدیران دستگاه‌های اجرایی، معاونین استاندار و مجموعه ستادی استانداری صادر شده است.

استاندار ایلام تاکید کرد: در مجموع آنچه که خواسته مردم در قالب این ارتباط تلفنی بود، عمدتا در خصوص تسهیلات برای اشتغال، دریافت وام جهت پیش‌پرداخت اجاره مسکن و امورات مربوط به شهر و روستا بوده و در همین جلسه این مطالبات پاسخ داده شد و یا اگر برخی خواسته‌ها نیاز به بررسی بیشتر داشته، به مدیران مربوطه ارجاع داده شده است.

بهرام‌نیا گفت: در ارتباطات الکترونیکی که بین مردم و دولت برگزار شده است به تمامی افرادی که از این طریق تماس داشته اند، پاسخگویی و اقدامات لازم انجام شده و مطالباتی هم که نیاز به بررسی بیشتری داشته به صورت موکد به مسئولان مربوطه ارجاع داده شده که جهت رفع مشکلات مردم اقدام فوری و جدی را داشته باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا