پاتک فرهاد مجیدی و استقلال به پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در 8 مرداد قهرمان لیگ برتر ایران شد که 11 روز پس از پایان لیگ بیستم کار خود را برای ساخت تیم فصل جدید آغاز کرد. در همین راستا سرخپوشان 10 مرداد امسال علیرضا ابراهیمی را به خدمت گرفتند.

اگرچه پرسپولیسی ها به اکثر اهداف از پیش تعیین شده خود دست یافتند ، اما نتوانستند یک مهاجم با تجربه شش چال را جذب کنند. یحیی گل محمدی تا به حال حداقل دوبار از این موضوع شکایت کرده است. یک بار در تمرین پرسپولیس ، بار دوم در برنامه ورزشی و انسانی ، قبل از اعزام به تاجیکستان.

از آنجا که پرسپولیس نتوانست مهاجم مورد نظر خود را از بازار داخلی خارج کند ، به دنبال معامله با مهاجم خارجی بود. پرسنل پرسپولیس با اطلاع از تقویم بازی های فشرده و حساس پرسپولیس ، قبل از شروع لیگ بیست و یکم (برای استخدام در لیگ قهرمانان آسیا) به دنبال مهاجمی خارجی بودند که این شرایط را می دانست. در این شرایط ، کیروش استنلی انتخاب شد و با پرسپولیسی ها مذاکره شد.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال به دلیل بدهی پرسپولیس به کالدرون به او اجازه عقد قرارداد با مهاجم خارجی را نداد. بررسی ها نشان می دهد مذاکرات پرسپولیس و مهاجم برزیلی سابق سپاهان به بن بست رسیده است زیرا گل محمدی برای لیگ قهرمانان آسیا به او نیاز داشت. حتی اگر استنلی امروز به اردوی آماده سازی پرسپولیس ملحق شود ، بعید است که بتواند به خوبی خود را برای بازی الهلال آماده کند و خود را با شرایط وفق دهد.

از سوی دیگر ، این روزها شایعاتی مبنی بر ارتباط مهاجم برزیلی با باشگاه استقلال شنیده می شود و کادرفنی آبی ها برای جذب وی آماده است.

256 251

دکمه بازگشت به بالا