وضعیت معیشتی بازنشستگان نیازمند تحول جدی است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اشاره به مشکلات و معضلات زندگی مردم به ویژه بازنشستگان، تمام تلاش سازمان را معطوف به بهبود وضعیت آنها دانست و گفت: شرایط معیشتی بازنشستگان در دوره جدید باید تغییر کند. بنابراین منابع و درآمد باید افزایش یابد تا جایی که ممکن است این افراد را حذف کنید.

به گزارش بیگ نیوز، نمایندگان همکاران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی در دیدار با مدیرعامل این سازمان مطالبات خود را مطرح کردند که موسوی پس از شنیدن سخنان بازنشستگان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و یاد و خاطره سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی با آن عظمت و محبوبیت خود را سرباز مردم خواند و خود را وقف خدمت به مردم کرد. لذا شایسته است در سازمان تامین اجتماعی، سازمانی که مستقیماً با بدنه مردم سروکار دارد و باید از حقوق و منافع ذینفعان خود پاسداری کند، از مرام و منش آن شهید والامقام الگو بگیریم.

موسوی با بیان اینکه هدف خود در سازمان تامین اجتماعی فراتر از رویکرد حداقلی به بازنشستگان است، تصریح کرد: حفظ شان و منزلت بازنشستگان در تمامی ابعاد مادی، معنوی، اجتماعی، رفاهی و درمانی سازمان در دوره جدید امری مطلوب است.

وی با اشاره به مشکلات و مشکلات زندگی مردم به ویژه بازنشستگان، تمام تلاش سازمان را معطوف به بهبود وضعیت آنها دانست و گفت: باید شرایط معیشتی بازنشستگان در دوره جدید تغییر کند، بنابراین منابع و درآمد افزایش می یابد. برای کاهش فشار اقتصادی .. دوش بگیر این مردم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی زبان جدید سازمان را زبان صداقت، صمیمیت و در عین حال صداقت دانست و تلاش برای رفع دغدغه های بازنشستگان را از اولویت های اصلی این سازمان معرفی کرد. اولویتی که مستلزم تعامل مستقیم و فوری بازنشستگان با بدنه کارشناسان و سیاستگذاران است تا از طریق کانون بازنشستگان به شناخت دقیق و صحیحی از خواسته ها و دغدغه های این افراد دست یابند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، موسوی در پایان با اشاره به آمار افزایش امید به زندگی گفت: رویکردها و سیاست های سازمان تامین اجتماعی باید مطابق با این تغییرات بازنگری شود تا بقای افزایش یابد. شادی بازنشستگان.» سالمندان باید با رویکرد پیشگیرانه و نه صرفاً درمان مورد توجه قرار گیرند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا