اقتصادی

ورزش همگانی با توسعه زیرساخت‌های ورزشی و آموزش تحقق می‌یابد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در ورامین ، افشین مولایی رئیس جمهور و محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی از اماکن ورزشی ورامین-پیشوا و قرچک دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کردند و با آنها دیدار کردند. مسئولین این دانشگاه

این امر با توسعه ورزش های عمومی ، زیرساخت های ورزشی و آموزش انجام می شود

مولایی در این نشست که با هدف ارتقای فعالیت های ورزشی و تربیت بدنی برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ، ورامین-پیشوا و گرچک انجام شد ، مطالعه جامعه هدف را پیش نیاز غلبه بر عدم فعالیت و برگزاری رویدادها ، توسعه زیرساخت های ورزشی و … آموزش.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور با بیان اینکه ضمن بررسی موانع عدم مشارکت در ورزش ، موانع سبک زندگی بی تحرک ارائه شده است ، گفت: یکی از انتقادات جلب توجه تنها به مردم و حتی برخی مسئولان است.

مولایی در مورد امکانات ورزشی مربوطه گروه ورامین-پیشوا دانشگاه آزاد اسلامی ، بر ضرورت استفاده از فرصت های این دانشگاه برای توسعه و توسعه ورزش های همگانی در منطقه تأکید کرد.

در بخشی دیگر از این نشست ، کیان پهلوان افشاری ، رئیس واحد ورامین-پیشوا دانشگاه آزاد اسلامی ، با اشاره به فرصت های ورزشی موجود و منحصر به فرد این دانشگاه اظهار داشت: علاوه بر حل مشکلات ، رویکردی علمی و دانش بنیان به ورزش. شناخت و شکوفایی این ورزش را در سطوح مختلف ارائه می دهد.

این امر با توسعه ورزش های عمومی ، زیرساخت های ورزشی و آموزش انجام می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین پیشوا و گروه کارچک با تأکید بر زیرساخت های موجود و منابع انسانی متخصص در سیستم دانشگاه آزاد اسلامی ، ارتقای سلامت ، صلح و نشاط اجتماعی ورزش های همگانی را ارزیابی کردند. و یک مطالعه علمی مبتنی بر چشم انداز ، ما می توانیم از مزایای ورزش های اجتماعی در سطح جامعه استفاده کنیم.

به گزارش آنا ، در این دیدار حسین عباسی فرماندار پیشوا ، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ورامین پیشوا ، محمد بختیاری ، دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی محمدرضا فروحی ، رئیس تفریح ​​و مسابقات نوید آرازاشی حضور داشتند. سازمان ورزش و لیلا نجفی جویباری ، رئیس سازمان توسعه فعالیت بدنی یک ورزش محلی بود.

انتهای پیام / 4117/4062 /

دکمه بازگشت به بالا