اقتصادی

واگذاری پروژه ملی‌ ترمیم نیروگاه آب و برق قشم به یک شرکت دانش‌بنیان

حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در مکان های زیر وظیفه اطلاع رسانی به مردم را بر عهده خواهد داشت: صنعت برق نیروگاه‌ها از کلیدی‌ترین خدمات هر کشوری می‌شوند که با توجه به شرایط خاص سازه‌های فلزی در نیروگاه‌ها و شرایط آب و هوای گرم در استان‌های شمالی و جنوبی کشور، این تجهیزات و سازه‌ها در معرض تخریب و تخریب قرار دارند، ترمیم و تعویض تجهیزات زنگ‌زده می‌شوند. انفاق زیاد وقت و مال جایز نیست و مال زیاد در این راه جایز نیست.


بیشتر بخوانید:

مبدل زنگ آهن با استفاده از فناوری نانو ساخته شد


وی با بیان اینکه از روش‌های نوین ترمیم و رنگ‌آمیزی سازه‌های فلزی زنگ‌زده کمک می‌کند تا ترمیم و تعویض تجهیزات زنگ‌زده سریع، ایمن، ارزان و ماندگار انجام شود، ادامه داد: شرکت دانش‌بنیان رنگین نانوساختار در حوزه تولید رنگ و پوشش نانوفناوری در کشور فعال است. Beautiful INDUSTRY INDUSTRY INDUSTRY INDUSTRY INDUSTRY INDUSTRY INDUSTRY صنعت

رحمانی بیان کرد: یکی از آخرین پروژه های اجرایی شرکت دانش بنیان رنگین نانوساختار ترمیم و رنگ آمیزی همه سازه های فلزی نیروگاه برق در جزیره قشم با سیستم رنگ نوین است.

مدیر شرکت دانش بنیان رنگین نانوساختار ادامه داد: پس از بازدید از شرایط استفاده و بررسی کیفی و میزان زنگ زدگی سازه ها، طرحی برای این پروژه تدوین و حدود 70 روز همه سازه ها، کانکس ها، ژنراتورها، پمپ ها و … با سیستم سه لایه (( پرایمر لارماپوشش-اپوکسی میانی- پلی یورتان)) این رنگ‌آمیزی بدون نیاز به سیستم‌های بلاست و روش‌های حذف زنگ از روی سطح، با حفظ محیطزیست، باعث کاهش 50 درصد زمان و هزینه‌های آماده‌سازی شده و سرعت انجام پروژه‌ها برابر با بالا می‌برد.

رحمانی گفت: شرکت‌بنیان رنگین نانوساختار با کشف‌های فناوری مشابه در سایر نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، دانش‌خانه‌ها، پتروشیمی‌ها و صنایع مشابه در جستجوی افزونه بر کاستن هزینه‌های تعمیر و ترمیم سازه‌های زنگ‌زده، نقشی در فناوری فناوری‌های دانش‌بنیان کشور در صنعت است.

به گزارش آنا، شرکت دانش‌بنیان رنگین نانوساختار مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن اسفند 1400 به‌عنوان یکی از برگزیدگان کارآفرین برتر وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در استان تهران و سال 1401 در جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان شرکت فناور برتر انتخاب شده است. .

انتهای پیام / ۴۱۱۷ /

دکمه بازگشت به بالا