واکنش معنادار مردم به تعطیلی ناگهانی/ هوا از این گرمتر هم بودا

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” واکنش معنادار مردم به تعطیلی ناگهانی/ هوا از این گرمتر هم بودا ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

پاکستان |حقوق

آفتاب‌‌نیوز :

«با توجه به گرمای بی‌سابقه هوا در روزهای جاری، به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در سراسر کشور موافقت کرد.» این متنی بود که بهادری آذری جهرمی جهت اطلاع رسانی تعطیلی چهارشنبه و پنج شنبه منتشر کرد. اما کاربران که از وضعیت اقتصادی کشور ناراضی بودند، این توییت تلنگری شد که از وضعیت کسب و کار خود بگویند و اعلام کنند چقدر از این تعطیلی ناراحت هستند و قصد دارند کار را تعطیل نکنند.

یکی از کاربران به اسم مهدی، از این تعطیلی غیرمنتظره متعجب بود: چگونه باور کنم که برای حفظ سلامت شهروندان کل کشور را تعطیل کرده‌اید حتی بورس و‌ اکثر شعب‌ بانکی را…؟ شبیه یک شوخی است…

کاربر دیگری به اسم سلام هم نوشت: ملت از کار و زندگی افتادن، سراسر کشور رو تعطیل کردید!!! معاهده های بین المللی رو تعطیل کنید ملت سلامتتر هستن.

بهزاد مقایسه متفاوت و معناداری داشت: مگر همه جا یک مقدار گرمه؟ مگر کویت و عربستان و پاکستان هم تعطیل کردن؟ این جور مدیریت اموره؟؟

توییت طباطبایی، کوتاه و مختصر بود: برق هست، ولی خیلی خیلی کم است..

امیر هم شاکی بود و از این وضعیت تعجب میکرد: هوا از این گرم‌تر هم بودا دوهفته پیش اون موقع صلاح نبود تعطیل کنید!؟

یونس کارفرما بود و دل پری داشت: من کارفرما #تعطیل نمیکنم! دمای امروز مشهد که تعطیل نیست با فردا و پس فردا یکیه و چرا باید وقتی روزی چند میلیون حقوق میدم و همش تعطیل باشه!!!!

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا