واکنش ماشین‌سازی به شایعه تبانی با پرسپولیس

به دنبال شکست سنگین شاگردان علیرضا اکبرپور در هفته بیست و هشتم لیگ برتر مقابل پرسپولیس ، شایعاتی مبنی بر همکاری برخی بازیکنان و تیم ماشین سازی مقابل حریف تهرانی منتشر شد و روابط عمومی این باشگاه بیانیه زیر را در مورد تنویر افکار عمومی صادر کرد:

“متأسفانه پس از شکست سنگین برابر پرسپولیس که در جریان مسابقات قهرمانی لیگ برتر است ، برخی از رسانه ها و افراد باشگاه ماشین سازی تبریز را به همکاری با این تیم متهم کرده اند که این اصلاً درست نیست. اتهامات علیه بازیکنان و کارکنان. حق شکایت را رد کرده و برای آن محفوظ است ، که در صورت لزوم از طریق دادگستری گرفته خواهد شد.

ماشین آلات از تمیزترین تیم های فوتبال ایران از ابتدای تاسیس تاکنون بوده و خواهد بود. هیچ وقت ، حتی در سخت ترین شرایط ، او هیچ وقت عزت و پاکی را زیر پا نگذاشته است. به نظر می رسد مالک این باشگاه اخلاق را نیز به عنوان یکی از شعارهای خود در مدیریت باشگاه اعلام کرده و به این شعار پایبند بوده و خواهد بود.

مصدومیت و محرومیت تعدادی از بازیکنان و همچنین تجربه تیم جدید ماشین سازی باعث شد سر تیم بعد از اخراج یکی از بازیکنان مقابل پرسپولیس سقوط کند. تمرکز تیم از بین می رود و منجر به باخت در هفته بیست و هشتم می شود.

به همین دلیل ، باشگاه ماشین سازی از همه طرفداران متعصب خود و جامعه فوتبال عذرخواهی می کند و اعلام می کند که مدیریت مشترک و کادر فنی برای دو بازی بعدی کار می کنند و مالکیت و هیئت مدیره باشگاه به طور کامل از کارکنان و بازیکنان پشتیبانی می کند. تا پایان فصل.

“ما امیدواریم که دو هفته گذشته لیگ برتر تمیز ، صادقانه و بدون نقص حفظ شود.”

254 251

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا