واکنش طعنه‌آمیز بایدن به عکس بازداشت ترامپ؛ «خوشگل افتاده بود!»

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” واکنش طعنه‌آمیز بایدن به عکس بازداشت ترامپ؛ «خوشگل افتاده بود!» ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به نقل از رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا پس از تحویل خود به زندان آتلانتا در پرونده مداخله در انتخابات ۲۰۲۰ این کشور، عکس «بازداشتی/عکس مجرمین هنگام ورود به زندان» گرفت؛ جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا پس از انتشار این عکس، واکنشی طعنه و تحقیرآمیز به آن نشان داد!

بایدن با بیان اینکه تصویر «بازداشتی» ترامپ را در تلویزیون دیده است، نظر خود درباره آن را با خبرنگاران به اشتراک گذاشت و به طعنه گفت که رئیس جمهور سابق آمریکا در عکس «خوشگل افتاده است!»

ترامپ که در پرونده مرتبط با تلاش‌هایش در راستای برگرداندن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا با ۱۳ فقره اتهام روبه‌روست، روز پنجشنبه خود را به مقامات ایالت جورجیا تحویل داد.

این نخستین بار در تاریخ آمریکا است که از یک رئیس جمهور سابق این کشور عکس «بازداشتی» گرفته می‌شود. ترامپ با انتشار این تصویر، بازگشتش به شبکه اجتماعی «ایکس/توییتر سابق» را اعلام کرد.

واکنش طعنه‌آمیز بایدن به عکس بازداشت ترامپ؛ «خوشگل افتاده بود!»

عکس بازداشت دونالد ترامپ

ترامپ در گفت‌وگویی با فاکس دیجیتال از نحوه عکس‌برداری از او حین بازداشت نیم ساعته‌اش در زندان فولتون کانتی در ایالت جورجیا ابراز نارضایتی کرد.

ترامپ در این خصوص گفت که «آنها اصرار داشتند که عکس بگیرند و من هم موافقت کردم. این احساس ناخوشایندی است، به ویژه زمانی که شما کار اشتباه و گناهی انجام نداده‌اید.»

به گزارش رسانه‌های آمریکایی، ترامپ، پس از تسلیم خود به مقامات محلی زندان فولتون کانتی به مدت نیم ساعت در بازداشت بود و پس از تأمین وثیقه از پیش تعیین شده ۲۰۰ هزار دلاری از زندان تحت تدابیر شدید امنیتی خارج شد.

۳۱۰۳۱۰

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا