وام: رئیس امارات برای سفر به ایران دعوت شد

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” farsnews.ir ” در مورد مقاله ” وام: رئیس امارات برای سفر به ایران دعوت شد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین بیگ نیوز، خبرگزاری رسمی امارات (وام)، از دعوت رسمی رئیس‌جمهور ایران از «محمد بن زاید آل نهیان» رئیس امارات برای سفر به تهران خبر داد. 

 

ایران |سایت

 

بر اساس این گزارش، در جریان دیدار روز چهارشنبه (۲ آگوست) «رضا عامری» سفیر ایران در ابوظبی با «خلیفه شاهین المرر» وزیر مشاور دولت در امارات، دعوتنامه رسمی آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور ایران، از محمد بن زاید آل نهیان، برای سفر به ایران به این مقام اماراتی تحویل شد. 

«حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه ایران اول تیرماه گذشته به امارات سفر کرده بود و در دیدار با محمد بن زاید آل نهیان، دعوت رئیس جمهور ایران از وی برای سفر به تهران را ابلاغ کرده بود.

در این دیدار، موضوعات مختلف روابط دوجانبه در ابعاد سیاسی، اقتصادی، تجاری، فرهنگی و کنسولی و روند گسترش روابط دو کشور و ارتقای آن بویژه در زمینه تجاری و اقتصادی بررسی شد. 

پایان پیام/

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا