هندبال نوجوانان جهان| پایان کار ایران با کسب رده شانزدهمی

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” ana.press ” در مورد مقاله ” هندبال نوجوانان جهان| پایان کار ایران با کسب رده شانزدهمی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

عربستان |علم

تیم هندبال نوجوانان ایران در مسابقات جهانی به رده شانزدهم قناعت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم هندبال نوجوانان ایران امروز (جمعه) در آخرین دیدار خود در دهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان جهان به مصاف اسلوونی رفت و در پایان با شکست زمین مسابقه را ترک کرد.

نیمه نخست این دیدار با برتری ۱۴ بر ۹ اسلوونی خاتمه پذیرفته بود.

در پایان این مسابقه با نتیجه ۳۰ بر ۲۲ به سود اسلوونی به اتمام رسید تا شاگردان مجید رحیمی زاده با کسب رده شانزدهم به کار خود پایان دهند.

گفتنی است برای نخستین بار بازیکنان ایران توانستند از گروه سخت خود در دور مقدماتی به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند و یک اتفاق تاریخی را به وجود بیاورند هرچند در آنجا با قبول شکست مقابل عربستان و آلمان از صعود به یک چهارم نهایی بازماندند تا در ادامه مسیر برای کسب یکی از رده‌های سیزدهم تا شانزدهم تلاش کنند.

در ادامه هم مقابل برزیل و اسلوونی تن به شکست دادند تا به جایگاه شانزدهم جهان دست یابند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا