اقتصادی

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام با یک شرکت پتروشیمی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهری، تفاهم نامه علمی پژوهشی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به نمایندگی محمد نریمانی راد رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره)، مجید دفتری بشلی عامل و نایب. رئیس هیئت مدیره و محمدرضا کنعانی رئیس هیئت مدیره به امضای طرفین رسید.

این تفاهم نامه به منظور گسترش ارتباط و ایجاد همفکری، هم افزایی و بهره گیری از تحقیقات علمی، پژوهشی، آموزشی، تحقیقاتی و توسعه ای و تبادل تجربیات تجربی است.

های یادشده را طراحی و اجرای پروژه های مشترک تحقیقاتی مرتبط با صنایع شیمیایی و پتروشیمیایی با توجه به اولویت های تعریف شده شرکت در قالب قوانین و مقررات مصوب وزارت نفت و وجود ظرفیت خالی تجهیزات و موارد مرتبط، استفاده از امکانات آزمایشگاهی و پژوهشی موجود در اجرای پروژه قراردادهای آتی طرح های مشترک و فراهم سازی بستر مناسب برای بازدید اعضای هیئت علمی، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان با هدف آموزش در قوانین و مقررات قوانین و مقررات اجرایی وزارت نفت و اجرای قراردادهای آتی طرح های مشترک و فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی شامل می شود.

  همکاری دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام با یک شرت پتروشیمی

استفاده از متقابل از کتابخانه ها، نشریات علمی و پژوهشی طرفین و معرفی دانشگاه به کتابخانه شرکت ملی صنایع پتروشیمی جهت استفاده از منابع مطابق مقررات آن شرکت، حمایت از پایان نامه های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در قالب قوانین قانونی وزارت نفت، همکاری در انجام داوری. ، نظارت و بررسی پروژه های تحقیقاتی مرتبط در قالب قوانین و مشارکت و مشارکت در ارائه سخنرانی، چاپ در نشریات علمی و پژوهشی و انتشار کتب در زمینه طرح های تحقیقاتی مشترک از دیگر مفاد این تفاهم نامه هستند.

انتهای پیام / ۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا