همایش ملی مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا (ع) برگزار می‌شود

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.iribnews.ir ” در مورد مقاله ” همایش ملی مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا (ع) برگزار می‌شود ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

همایش ملی مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا (ع)، پنج شنبه سی ام محرم مصادف با ۲۶ مرداد ماه در مشهد برگزار می‌شود.

تغذیه |روزهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، همایش یک روزه مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده حضرت رضا (ع)، در سالن همایش تربیت بدنی آستان قدس رضوی در مشهد، بلوار فردوسی، نبش بلوار خیام با حضور بیش از ۹۵۰ نفر از مدیران و مسئولان فرهنگی کاروان‌های زیارتی سراسر کشور برگزار می‌شود.

حسین رضائی، سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا (ع) با بیان این مطلب گفت: تاکنون ۳۴۰ کاروان برای شرکت در مراسم پیاده روی شهادت امام رضا (ع) ثبت نام کرده اند و فرایند ثبت نام تا اربعین ادامه دارد، ضمناً مدیرانی که برای نخستین بار قصد تشرف با کاروان به مراسم پیاده روی دارند بایستی در همایش شرکت و مدارک خود را حضوری تحویل دهند.

رضائی افزود: این همایش هر ساله برای آشنایی مدیران کاروان‌ها با نحوه تردد، اقامت بین راهی، میزبانی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر، ارائه خدمات فرهنگی، درمانی، برنامه ریزی زمان حرکت، توقف بین راهی و زمان رسیدن به مشهد و همچنین مدت اقامت در مشهد و بررسی ظرفیت‌های اسکان، تدارکات و تغذیه برگزار می‌شود.

وی از مدیران کاروان‌های زیارتی خواست اگر به هر دلیلی پیامک دعوتنامه به آنان نرسیده و یا هنگام ثبت نام با مشکل مواجه بودند می‌توانند در حاشیه همایش نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام کنند.

دکمه بازگشت به بالا