همایش تجلیل از خیریه‌های اردبیل برگزار می‌شود

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” همایش تجلیل از خیریه‌های اردبیل برگزار می‌شود ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

بیگ نیوز/اردبیل مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: اولین همایش تجلیل و تکریم از خیریه‌ها، ۱۸ آبان ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش بیگ نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا حسین‌نژاد در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل  اظهار کرد: به همت و تدبیر کمیته امداد،  در چند استان این همایش برگزار شده که با مشورت مسولان استانی قرار شد در اردبیل نیز برگزار شود.

وی سابقه این استان را در برگزاری همایش‌ها و آیین‌های تجلیل و تکریم از مفاخر را یاد آدور شد و بیان کرد: آیین تجلیل از بزرگانی چون استاد یحیوی، شاهی، عاصم ومعماری و …. برگزار شده و خاطراتی خوش در اذهان باقی گذاشته است.

حسین‌نژاد اردبیل را مهد خیران و تقویت جریان خیر و احسان معرفی کرد وگفت: ده‌ها موسسه و نهاد مردمی در حوزه ترویج خیر و احسان فعال هستند و قصد داریم با همراهی دستگاه‌های مختلف این مراسم را با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل از رسانه‌ها به ویژه صداوسیما خواست تا در قالب برنامه‌های تبلیغی و ترویج به شناساندن این موسسات و نهادهای خیریه کمک کنند.

وی بیان کرد: برخی از این مجموعه‌ها با سابقه ۷۰ و یا ۸۰ سال فعالیت دارند و سعی می‌کنند در حوزه‌های  مختلف یاری‌گر گروه‌های مختلف مردم باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خاطرنشان کرد: این خیریه‌ها در کنار کمیته امداد در جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها و برنامه‌های مناسبتی همواره کمک کار کمیته امداد هستند.

وی در پایان سخنان خود از آمادگی کمیته امداد برای راه‌اندازی مرکز نیکوکاری رسانه با محوریت صداو سیما خبر داد.

در راه‌اندازی مرکز نیکوکاری رسانه باید با تدبیر و دور اندیشی عمل کنیم

در ادامه این نشست محسن لطیفی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز گفت: در راه‌اندازی مرکز نیکوکاری رسانه باید با تدبیر و دور اندیشی عمل کنیم تا ثمرات آن مستمر و پایدار باشد.

وی بیان کرد: در برگزاری همایش تجلیل و تکریم خیریه‌ها در کنار کمیته امداد استان هستیم و سعی می‌کنیم در پخش تیزر و تبلیغات گسترده تلویزیونی و رادیویی مساعدت کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا