اقتصادی

هدف استکبار تغییر تفکر معرفت‌شناسی انسان به کلاسیک است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرری، فاطمه واعظ جوادی در دومین همایش ملی «زن مسلمان ایرانی در آیینه الگوی پیشرفت 50 ساله» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: زن و مرد هر دو. خلیفه خداوند متعال روی زمین هستند و بر اساس آیات و روایات قرآنی از جایگاه یکسانی مهمترین چیز در زندگی یک مسلمان چیست؟ مهمترین چیز در زندگی یک مسلمان چیست؟ اما اسلام زن را در خانواده و در کنار مرد و فرزندان می‌پسند برای همین است که فرهنگ بیگانه هیچ‌وقت از زن موفق مصاحبه نمی‌گیرد و او را به‌عنوان الگوی معرفی نمی‌کند.

مرکز مطالعات زنان و خانواده بسیج اساتید کشور با بیان اینکه اسلام، نقشی آرزو، اثرگذار و مهم برای زنان قائل است، افزود: از نظر اسلام حیات طیبه زمانی شکل می گیرد که زن در کنار مرد قرار داشته باشد و مرد مسئولیت و امنیت او را داشته باشد. مراقبت‌ها و تربیت فرزندان خود را به‌عهده بگیرند.

وی با اشاره به نظام فکری غرب و استکبار عنوان کرد: آنها انسان را حیوان ناطق می‌دانند که باید اهلی شود و درصدد تغییر تفکر معرفت‌شناسی انسان به تفکر کلاسیک و فلسفی‌اند و معتقدند که ذهن سیال است و اطلاعات آن قابلیت تغییر دارد.

واعظ جوادی بیان کرد: استکبار می‌خواهد جهان‌بینی مادی را جایگزین جهان‌بینی توحیدی کند، هدف استکبار تغییر تفکر معرفت شناسی انسان به تفکر کلاسیک است و ما باید با افزایش بصیرت و بینش اجتماعی جامعه خود را رشد و تعالی ببخشیم.

وی با بیان اینکه 2000 در هدف هدف هدف طراحی شده است، گفت: امروز در منطقه جنگی شناختی قرار داریم و دشمن می‌دانیم برای رسیدن به هدفش باید حواس‌ها را به جامعه ویژه زنان و جوانان القا کند.

رئیس مرکز مطالعات زنان و خانواده بسیج اساتید کشور ادامه داد: اگر اندیشه‌های شهید والامقام استاد مطهری در دانشگاه‌ها تدریس شود، می‌تواند پاسخگوی تمام سوالات جوانان باشد.

انتهای پیام / ۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا