هت‌تریک برای دژ تسخیرناپذیر پرسپولیس!

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.borna.news ” در مورد مقاله ” هت‌تریک برای دژ تسخیرناپذیر پرسپولیس! ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

هت‌تریک برای دژ تسخیرناپذیر پرسپولیس!

شاگردان یحیی گل‌محمدی آمار جذاب و عجیب را در اهواز ثبت کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری بیگ نیوز، پرسپولیس با پیروزی در اهواز برابر فولاد علاوه بر این که سومین برد فصل خود را تجربه کرد، موفق شد آمار جالب دیگری را در این فصل به خود اختصاص دهد، آماری که شاید بتوان گفت در تاریخ ادوار لیگ برتر بی‌نظیر بوده است.

در تقابل با قرمزهای فولاد در اهواز، پرسپولیس، برای سومین بازی متوالی به حریفان اجازه زدن حتی یک شوت در چهارچوب را نداد تا نمایش کم نقصی را ساختار دفاعی از تیم گل محمدی در فصل جدید شاهد باشیم.

این اتفاق در شرایطی در اهواز برای پرسپولیس رخ داد که شاگردان یحیی در بازی مقابل تراکتور و ذوب‌آهن هم این آمار را در کارنامه خود داشتند و در آن دیدارها هم حریفان پرسپولیس نتوانند به سمت چارچوب دروازه تیم یحیی گل‌محمدی شوتزنی کنند تا در این زمینه تا به امروز هت‌تریک جالب برای پرسپولیس رقم خورده باشد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا