نیاز پلیس به ۱۵۰ هزار دوربین البسه/ تاکید رادان بر لزوم اختصاص بودجه

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” نیاز پلیس به ۱۵۰ هزار دوربین البسه/ تاکید رادان بر لزوم اختصاص بودجه ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

پلیس

بنا بر اعلام فرمانده کل انتظامی کشور، در حال حاضر حدود ۲۰ هزار دوربین البسه داریم که از این تعداد، ۸۰۰۰ مورد آن، آنلاین و ۱۲ هزار مورد آن آفلاین است.

به گزارش بیگ نیوز، سردار رادان درخصوص مصوبه‌ تجهیز البسه پلیس به دوربین، اظهار کرد: مصوبه، مصوبه خوبی است و به پلیس، مردم و دستگاه‌های نظارتی کمک می‌کند، اما منوط بر اینکه در متمم این ماده، بودجه نیز دیده شود. در شرایطی می‌توان این کار خوب و پربرکت را انجام دهیم که برای آن به اندازه کافی بودجه در نظر گیرند؛ بنا بر این است که این اتفاق بیفتد و ما آمادگی از جهت زیرساختی را داریم؛ شناسایی فنی انجام دادیم اما حتما باید پول در اختیارمان قرار گیرد.

به گفته وی، در حال حاضر حدود ۲۰ هزار دوربین البسه داریم که از این تعداد، ۸۰۰۰ مورد آن آنلاین و ۱۲ هزار مورد آن آفلاین است.

سردار رادان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به چه تعداد دوربین البسه نیاز است؟ اعلام کرد که حداقل به ۱۵۰هزار دوربین البسه نیاز است.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا