ورزشی

نکونام: هر بازی در آسیا برای ما خاص است/ سرمربی الغرافه محبوبیت بالایی دارد

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران با اشاره به حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مسابقاتی را پیش رو داریم که هر روز و هر بازی برای ما تجربه خاصی است.

به گزارش بیگ نیوز، جواد نکونام شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با الغرافه گفت: از میزبانی عربستانی ها تشکر می کنم. ما با تیم خوبی با کیفیت الغرافه بازی می کنیم که بازیکنان خوبی دارد. می دانیم که اگر غفلت کنیم شرایط برایمان سخت می شود. حریف با بازیکنان باکیفیتی که دارد می تواند بازی را تغییر دهد و کار را برای ما سخت کند.

وی ادامه داد: باید با تمرکز و کیفیت بازی کنیم. حریف مربی خوب و سرشناسی دارد که بسیار محبوب است. می دانیم فردا بازی سختی خواهیم داشت و کیفیت بازیکنان و مربی الغرافه کار ما را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت اللهی که امیدوارم در جام جهانی برای ایران بدرخشد در الغرافه بازی خواهد کرد. امیدوارم شرایط بازی پیش برود تا بتوانیم حریف را کنترل کنیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم و موفق باشیم.

وی با بیان اینکه تیم ما سخت ترین گروه مسابقات است و تیم ها به هم نزدیک هستند، گفت: می دانیم از این بازی ها چه می خواهیم. هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم و به چالش نمی کشیم و بازی به بازی پیش می رویم. باید با تمام تمرکز وارد بازی ها شویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

نکونام گفت: مسابقاتی را پیش رو داریم که هر روز و هر بازی برای ما یک تجربه خاص است. ما پارسال اینجا بودیم و سعی کردیم به مرحله گروهی برسیم اما بازی های سختی که در مرحله گروهی داشتیم کار را برایمان سخت کرد. امسال دوباره توانستیم در آسیا باشیم و تجربه گذشته را داریم و از سال گذشته درس گرفته ایم و آماده ایم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و موفق شویم. امسال سال متفاوتی خواهد بود و ما برای موفقیت خواهیم جنگید.

او گفت: ما تیم متفاوتی هستیم. دو سال است که نمی توانیم بازیکنان جدیدی به تیم خود اضافه کنیم اما امسال توانستیم بازیکنان جدید و خوبی جذب کنیم. البته عده ای رفتند و الان با نیروی جدیدی هستیم و باید کیفیت خود را در مسابقات نشان دهیم.

نکونام گفت: سال گذشته در آسیا به دلیل کمبود بازیکن نتوانستیم از تعداد زیادی استفاده کنیم و به بازیکنان خود استراحت بدهیم. در حالی که سال گذشته تیم جوانی بودیم، بسیاری از بازیکنان ما برای اولین بار در آسیا بازی می کردند، اما اکنون باتجربه تر هستیم و تجربه در این مسابقات کمک زیادی به ما می کند.

وی گفت: در سه سالی که در فولاد بودم سعی کردیم تیم قابل احترامی در لیگ ایران باشیم که به نظرم موفق بوده است. حالا بازیکنان ما فقط باید به فکر بازی باشند و از حضور در این مسابقات و بازی با تیم های خوب لذت ببرند و بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا