نمایش اجساد فرازمینی‌ها در کنگره مکزیک!+فیلم

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” farsnews.ir ” در مورد مقاله ” نمایش اجساد فرازمینی‌ها در کنگره مکزیک!+فیلم ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین بیگ نیوز، دو جسد کوچک ادعایی موجودات بیگانه که گفته می‌شود از شهر تاریخی در جنوب شرق «پرو» بازیابی شده و قدمتی ۱۰۰۰ ساله دارند، سه‌شنبه (۱۲ سپتامبر، ۲۱ شهریور) در جعبه‌هایی در کنگره مکزیک در «مکزیکوسیتی» پایتخت این کشور نمایش داده شد. 

پرو |کنگره آمریکا

پرو |کنگره آمریکا

 

رسانه‌های مکزیکی گزارش دادند پیشگام برگزاری این رویداد «جیمی مائوسان» روزنامه‌نگار و یوفولوژیست (محقق و کارشناس در مبحث اشیای پرنده ناشناخته) بود که تحت سوگند شهادت داد «اجساد مویایی شده بخشی از تکامل زمینی ما نیستند و دی‌ان‌ای آن‌ها ناشناخته باقی مانده است». 

مائوسان در جلسه علنی به مقام‌هاو اعضای دولت مکزیک قبل از رونمایی از اجساد ادعایی، چند ویدئو از از یوفوها و پدیده‌های غیرعادی ناشناخته نشان داد. او گفت: این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند…این‌ها موجوداتی نیستند که بعد از بقایای یوفوها پیدا شده باشند. آن‌ها در معادن دیاتوم (جلبک‌ها) یافت شدند و بعداً فسیل شدند. 

به نوشته روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، مائوسان به شرکت‌کنندگان گفت دانشمندان «دانشگاه مستقل ملی مکزیک» نمونه‌ها را مورد مطالعه قرار داده و توانستند شواهد دی‌ان‌ای را با استفاده از تاریخ‌گذاری رادیوکربن استخراج کنند. پس از مقایسه با سایر نمونه‌های دی‌ان‌ای، مشخص شد بیش از ۳۰ درصد دی‌ان‌ای نمونه‌ها ناشناخته است». 

تصاویر با اشعه ایکس هم طی جلسه نشان داده شد. «رایان گرِیوز» مدیر اجرایی موسسه «آمریکایی‌ها برای هوافضای ایمن» و خلبان سابق نیروی دریایی ایالات متحده هم در این مراسم حضور داشت. او اوایل امسال به کنگره آمریکا درباره تهدید پدیده‌های پرنده ناشناس برای امنیت ملی آمریکا هشدار داد. 

پرو |کنگره آمریکا

 

 

 

این رویداد در حالی بود که جیمی مائوسان پیش‌تر با ادعاهایی مربوط به اکتشافات درباره موجودات فضایی که بعداً رد شده مرتبط بوده است. از جمله پنج مومیایی که در سال ۲۰۱۷در پرو کشف شد و بعد نشان داده شد که کودک انسان بودند. 

پایان پیام/ 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا