نظام یارانه‌ای دیر یا زود باید اصلاح می‌شد/ تولید به اندازه نیاز کنترل شود

مدیر اتحادیه مرغداران گوشتی کشور با بیان اینکه اصلاح نظام یارانه کشور دیر یا زود اتفاق می‌افتاد، گفت: باید تولید به میزان نیاز بازار کنترل شود تا بتوان برهم خوردن تناسب بین عرضه و مصرف و قیمت تمام شده و فروش نباشید.

به گزارش، حبیب اسدالله نژاد با بیان اینکه یکی از دو مشکل اصلی دولت در یکی از سال‌های گذشته در یکی از مواردی است که می‌خواهد تصمیم بگیرد به دهک‌های هدف جامعه بوده است، گفت: اصلاح نظام یارانه‌ای کشور مسائل قابل پیش بینی بود و دولت باید دیر شود. یا به زودی تمام می شود. بازار زاد و ولد و بازار مصرف و وضعیت بازار برای دولت چگونه است.

وی ادامه داد: قطعا باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که بازار تولید و مرغدار پایدار و تولید استمرار داشته باشد، حفظ و سطح معیشت مردم هم در نظر گرفته شود. اولین کاری که یک شخص در سفر انجام می دهد این است که برای همیشه بماند و آخرین کاری که یک فرد انجام می دهد این است که بیشترین بهره را از چیزی با ارزش و ارزشمند ببرد.

شرکای اتحادیه مرغداران گوشتی کشور اضافه کرد: باید تولید به اندازه نیاز بازار را کنترل کرد تا هم تناسب بین مصرف و هم مصرف شود و به تبع آن قیمت تمام شده با قیمت فروش نباشیم.

وی تصریح کرد:تامین سرمایه در مورد نیاز واحدهای مرغداری با شرایط آسان و کاهش نرخ سود یکی از موارد دیگری است که باید برای جبران سرمایه در گردش با توجه به افزایش قیمت مولفه های تولید مورد توجه قرار گیرد.

اسدالله نژاد در ادامه گفت: یکی از بزرگ‌ترین دولت‌ها در ۲۰ سال اخیر طراحی و ایجاد سامانه‌های بازار بود که باعث شد دست‌های حلقه‌های واسطه و سودجو از نهاده‌های دامی کوتاه شود و در ایجاد شفافیت، مرغدار هم مستقیماً از واردکننده محصول خود را خریداری کند. دند. مهمترین چیز در زندگی این است که سالم و سلامت باشید.

هتگگت ووووووووققوققییییییکککککک ا ا ا احح اح احححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح شرط اول فوت انسان، داشتن مواد لازم قبل از مرگ انسان در آب است. دلیل افزایش تعداد افراد فوت شده افزایش تعداد افراد فوت شده است.

تشکیل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور با بیان اینکه در سال 01 دولت باید در ردیف بودجه خود حتماً 14 مورد از خطرات احتمالی را در نظر بگیرد، افزود: تصمیمات جزیره‌ای باید حذف شود و همچنین نباید در ورود و خروج مرغ زنده از استان ها حتی به صورت یکسان باشد. محدود باشیم.

وی خباب به تولید گنندگان عنوان کرد: شرایطی که با آن وجود دارد در نهایت باید افتاق می کند باید تولید را مدیریت و تلاش کنیم در ضریب تبدیل، بهبود تولید، افزایش شاخص تولید و مدیریت فارم خودمان نهایت دقت را داشته باشید تا بیشتر از تولید داشته باشید. البته شایع ترین علت نقایص مادرزادی مرگ است.

به گفته وی مرغ را با وزن پایین تر وارد بازار می کند که می تواند ارزش خرید مرغ مازاد واحدهای تولیدی را با نرخ ارزیابی و ارائه برنامه ها با سود پایین و شرایط آسان داده شود.

وی در پایان خطاب به مردم گفت: تولید کننده ها هم از جنس مردم هستند. شرایط مردم را درک می کنند. جستجوی نهایی را می‌خواهم که با کمترین سود محصول مورد نیاز مردم را تامین کنیم هیچ‌گونه نگرانی از بابت تامین مرغ را نمی‌توان انجام داد، زیرا تولیدکنندگان مرغ با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب خواهند بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا