نشست گروه ۷ درباره پاسخ ایران به اسرائیل

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” نشست گروه ۷ درباره پاسخ ایران به اسرائیل ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش بیگ نیوز سران گروه هفت شامل آمریکا، انگلیس، فرانسه، کانادا، ایتالیا،ژاپن، آلمان و همچنین اتحادیه اروپا روز یکشنبه و در نشستی ویدئوکنفرانسی، پاسخ ایران به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری این کشور در دمشق را بررسی کردند.

کاخ سفید بدون اشاره به شرارات‌های رژیم صهیونیستی در منطقه، گفته سران گروه هفت حمله تلافی‌جویانه ایران به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی را محکوم و بر تعهد خود به امنیت اسرائیل تاکید کردند.

به گزارش بیگ نیوز، جمهوری اسلامی ایران شب گذشته و در پاسخ به تجاوزات نظامی رژیم صهیونیستی، اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی هدف حملات مشوکی و پهپادی قرار داد.

«اورزولا فون‌درلاین» رئیس کمیسیون اروپا هم گفت بروکسل به تلاش برای تثبیت وضعیت کنونی ادامه می‌دهد.

او با این حال گفت کمیسیون اروپا اعمال تحریم‌های بیشتر به‌منظور کاهش توانایی‌های موشکی و پهپادی ایران را بررسی می‌کند.

بایدن بامداد یکشنبه گفته بود با سران گروه هفت درباره «هماهنگی برای یک پاسخ یکپارچه دیپلماتیک به ایران» نشست برگزار می‌کند.

310310

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا