اقتصادی

نشست مستندسازی عملکرد دانشگاه در دوره کرونا چگونه گذشت؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ارومیه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذربایجان غربی در نشست مستندسازی عملکرد دانشگاه در دوران کرونا با اشاره به ظهور و پیدایش ویروس کرونا پایان سال 2018 بیان کرد: اثر تنظیم شد.

مهدی زواری با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی آموزش مجازی را بسیار جدی دنبال کرد و می توان ادعا کرد که در این زمینه پیشرو بوده است، افزود: برخی از دانشگاه هایی که رسالتشان آموزش مجازی بود بسیار دیرتر از دانشگاه آزاد اسلامی توانستند آموزش مجازی را با ظرفیت کامل تدریس کنند. ببروسر

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از شیوع کرونا، دانشگاه آزاد اسلامی به سمت آموزش مجازی حرکت کرد و فعالیت های فرهنگی و پژوهشی قابل قبولی در راستای آموزش مجازی ارائه کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با اشاره به راهبردها و سیاست های اتخاذ شده در تداوم بحران گفت: پیگیری و اجرای واکسیناسیون دانشجویان پرخطر، اعضای هیات علمی و فرهنگیان و همچنین دانشجویان علوم پزشکی اجرای آموزش مجازی و ترکیبی با استفاده از تمام ظرفیت دانشگاه پاسخگویی آنلاین جهت جلوگیری از مراجعه به دانشگاه و به حداقل رساندن مراجعه، اقدامات تولید و تهیه اقلام ضروری و تجهیزات بهداشتی و ضد عفونی برای کارکنان و همچنین ارائه خدمات به اقشار کم درآمد گروه‌هایی از جمله تولید ماسک جهادی در دانشگاه از مهم‌ترین اقدامات است که فقط در زمان شیوع ویروس کرونا بوده است.

وی اقدامات دانشگاه در راستای تسریع در اقدام و واکنش به شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد: غربالگری موارد، ضدعفونی محل تردد دانشجویان، تعامل با تیم مبارزه با کرونا برای انجام پروتکل‌های بهداشتی، اخذ مجوز و راه اندازی کارگاه تولید ماسک در دانشکده علوم پزشکی، ایجاد مرکز واکسیناسیون شهید امین در محوطه دانشگاه از جمله مواردی است که می توان سرعت کار دانشگاه را در این مدت ارزیابی کرد. بحران

زواری همچنین مدیریت بحران را برای حل مشکلات آموزشی از طریق آموزش و ارائه مشاوره آنلاین، آموزش مجازی بسترسازی از طریق سامانه وادانا و محیط های آزمایشگاهی عملی و بیمارستان های بالینی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، ارائه خدمات کنترل شیوع ویروس کرونا به اقشار کم درآمد و با توزیع بسته‌های حاوی ماسک، مشروبات الکلی و دستکش، یکی از مهم‌ترین تصمیمات و سیاست‌های دانشگاه در راستای کاهش مشکلات بیماری همه‌گیر انتخاب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: از ابتدای سال جاری و با تثبیت وضعیت کرونا در کیشور، دانشگاه آزاد اسلامی در حضور در کلاس های درس پیشگام بوده و تمام تلاش خود را برای حضور در کلاس ها به کار بسته است.

کرسی چگونه عملکرد دانشگاه را در دوره کرونا مستند کرد؟

وی با بیان اینکه تمامی کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به صورت حضوری از 23 فروردین ماه سال جاری برگزار شد، تصریح کرد: پیش بینی می شود این دانشگاه از مهرماه امسال نیز حضور داشته باشد و طبق دستورالعمل کلیه کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه واحدهای دانشگاهی با ظرفیت کامل حضور خواهند داشت

محمد غفاری همچنین با قدردانی از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه در دوران شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: این دانشگاه با برنامه ریزی به موقع و عملکرد مناسب در زمان شیوع ویروس کرونا اعتماد عموم مردم را جلب کرد.

مدیر عامل دفتر تحلیل امور اقتصادی و زیربنایی، هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این اعتماد عمومی منجر به اجرای طرح های ملی توسط دانشگاه و کسب درآمدهای غیردولتی شد که یکی از اصلی ترین آنهاست. سیاست های دانشگاه در جهت افزایش درآمد

این مسئول دانشگاه بیان کرد: هیئت موسس به تسریع در روند پیگیری برنامه ها و اهداف این دانشگاه کمک خواهد کرد.

نماینده رسمی نهاد و فقیه دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: رابطه تنگاتنگ عبادت، تقوا، پرهیز از گناه و پرورش فضایل اخلاقی دیده می شود و به کسانی نشان داده می شود که هستند. உருக்கு ஬ு தியிப் நுப்பு ராய் யான் பிய்ப்ப்பு இர் ِ ِ ِ ِ ِ پrestش hhudahane شwdhan شwdn.

حجت العسلم سجاد بیگی نوشت: عبادت برخاسته از ایمان است و ثمره آن در قالب زنان نیکوکار جلوه می کند. از طرفی روح را تهذیب و باورهای دینی را تثبیت می کند و انسان در زیر سایه آن هر لحظه به خدا نزدیکتر می شود.

وی با بیان سنتی امام سجاد (علیه السلام) افزود: دو قطره نزد خداوند بسیار ارزشمند است، یکی قطره خونی که در راه خدا ریخته می شود و دیگری قطره چشمی که از آن سرازیر می شود. چشم در تاریکی شب هنگام نماز.

معاون آموزش عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه همچنین با بیان اینکه بیش از 20 مدرسه در استان وجود دارد، 2700 دانش آموز و 480 معلم، مدیر و کادر اجرایی فعالیت می کنند.

مجتبی مدیار بر عملکرد مدارس سما در زمان شیوع کرونا و استفاده از نرم افزارهای مختلف برای تداوم آموزش مجازی تاکید کرد.

وی ادامه داد: این رتبه بندی نشان می دهد که علیرغم شیوع ویروس کرونا و افت شاخص های آموزشی، مدارس سما با 6 پله صعود از رتبه دهم به رتبه چهارم در شاخص های کلی رسیده اند و این دستاورد مهم دغدغه جامعه است. همکاران مدارس سما و معلمان.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما آذربایجان غربی تاکید کرد: در ایام کرونا در مدارس استان سما 2 رویداد مهم جشنواره ملی صنایع دستی، اختراعات و مدیریت مدارس در ایام کرونا و پسا کرونا برگزار شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا